reklama

Netatmo kamery konečně nabízí podporu HomeKit

Netatmo kamery konečně nabízí podporu HomeKit
2018-11-22T19:14:10+01:00
• 22. 11. 2018

Společnost Netatmo pravděpodobně nebudete tak moc dobře znát. Jedná se o výrobce, jehož hlavní specializací je chytrá spotřební elektronika. Ta má za úkol vytvořit vám bezpečnější a pohodlnější domov. 

Netatmo aktualizuje své kamery

A právě Netatmo se rozhodl představit zcela novou aktualizaci pro své inteligentní interiérové kamery z řady Welcome. Nový instalační balíček přináší plnou kompatibilitu s HomeKit od Applu. Co tedy vše aktualizace přináší se dozvíte v následujících odstavcích. 

Uživatelé nyní mohou ovládat svou domácí kameru hlasem, a to přímo prostřednictvím hlasové asistentky Siri. Jednoduchou frází se tak ihned můžete podívat do svého pokoje, a to z jakékoliv části světa. 

Skvělou informací je, že tato funkce je k dispozici pro všechny inteligentní interiérové kamery společnosti Netatmo. Pokud jednu z takových kamer vlastníte, ve své podstatě se nemusíte o nic starat. Každý produkt je totiž vybaven automatickou aktualizací firmwaru. 

Skvělé také je, že inteligentní interiérová kamera s technologií rozpoznávání obličejů se naučí známé tváře a dokáže k nim přiřadit i jména. Uživatele smartphonu upozorní v případě, že detekuje cizince tak, že pošle obrázek neznámého obličeje spolu s videem. Doporučená cena inteligentní interiérové kamery je 5 999 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim