reklama

Netatmo kamery konečně nabízí podporu HomeKit

Netatmo kamery konečně nabízí podporu HomeKit
2018-11-22T19:14:10+01:00
• 22. 11. 2018

Společnost Netatmo pravděpodobně nebudete tak moc dobře znát. Jedná se o výrobce, jehož hlavní specializací je chytrá spotřební elektronika. Ta má za úkol vytvořit vám bezpečnější a pohodlnější domov. 

Netatmo aktualizuje své kamery

A právě Netatmo se rozhodl představit zcela novou aktualizaci pro své inteligentní interiérové kamery z řady Welcome. Nový instalační balíček přináší plnou kompatibilitu s HomeKit od Applu. Co tedy vše aktualizace přináší se dozvíte v následujících odstavcích. 

Uživatelé nyní mohou ovládat svou domácí kameru hlasem, a to přímo prostřednictvím hlasové asistentky Siri. Jednoduchou frází se tak ihned můžete podívat do svého pokoje, a to z jakékoliv části světa. 

Skvělou informací je, že tato funkce je k dispozici pro všechny inteligentní interiérové kamery společnosti Netatmo. Pokud jednu z takových kamer vlastníte, ve své podstatě se nemusíte o nic starat. Každý produkt je totiž vybaven automatickou aktualizací firmwaru. 

Skvělé také je, že inteligentní interiérová kamera s technologií rozpoznávání obličejů se naučí známé tváře a dokáže k nim přiřadit i jména. Uživatele smartphonu upozorní v případě, že detekuje cizince tak, že pošle obrázek neznámého obličeje spolu s videem. Doporučená cena inteligentní interiérové kamery je 5 999 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat