Nadcházející Meizu 16s přijde se Snapdragonem 8150

Nadcházející Meizu 16s přijde se Snapdragonem 8150
2018-11-17T08:00:42+02:00
• 17. 11. 2018

CEO Meizu pan Huang Zhang prohlásil, že nástupce Meizu 16, top modelu tohoto výrobce, neponese název Meizu 17, ale bude mít označení Meizu 16s. Chystané Meizu 16s dostane na příští rok nejnovější procesor od Qualcommu, který je doposud v přípravě – Snapdragon 8150.

Výkonný telefon za nízkou cenu

Meizu se s top modelem Meizu 16 pochlubilo podobným marketingovým vzorem jako OnePlus. Též do poměrně levného telefonu dali hardware vyšší dražší třídy. Podobně by tomu mělo být i u modelu pro příští rok s názvem Meizu 16s, který ponese připravovaný Snapdragon 8150 a přitom by měla zůstat velice podobná cenová hranice.

Meizu 16s

Dle webu Digital Chat Station bude právě nadcházející telefon osazen zmíněných nejvýkonnějším procesorem, pravděpodobně však nebude podporovat 5G konektivitu. Nový procesor bude pravděpodobně představen v prosinci tohoto roku a pro vznik nových telefonů bude dostupný během první čtvrtiny příštího roku.

Procesor od amerického Qualcommu (Snapdragon 8150) bude vyroben 7nm technologií, opět se tak navýší jeho výkon a efektivita. Co se týče připravovaného Meizu, bude mít nový grafický čip. Více informací o připravovaném telefonu doposud neuniklo. Cena by měla zůstat podobná, tedy kolem 600 amerických dolarů, což v aktuálním kurzu je necelých 14 000 Kč.

Zdroj: gizchina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat