reklama

Google Fotky – depth editor nově pro iOS

Google Fotky – depth editor nově pro iOS
2018-11-22T18:14:05+01:00
• 22. 11. 2018

Zdroj: Google

2

Google se rozhodl vydat novou aktualizaci mobilní aplikace Fotky. Instalační balíček je v tomto případě ale k dispozici pouze pro iOS uživatele. Novinka přináší tzv. depth editor. 

„Depth editor – editor hloubky ostrosti. Jinými slovy, můžete vybrat, který objekt bude zaostřen. Zbytek obrázku bude rozostřen. Díky tomu můžete docílit umělého bokeh efektu. (pozn. red.).“

V tomto případě to znamená, že konečně budeme moci upravovat pozadí našich fotografií. Dokonce je také nově možné vybrat určité části fotografie, které chceme znovu upravit. Jedná se o opravdu skvělou implementaci. Bohužel ale je na jejím konci hořkost. 

Google Fotky toho umí více

Funkce je totiž dostupná pouze na nejnovějších iPhonech, tedy na modelech XR, XS a XS Max. To je samozřejmě zajímavé, neboť režim portrét nabízí i starší telefony, například iPhone 8 Plus či iPhone 7 Plus. Na druhou stranu jde pouze o softwarovou implementaci, tudíž není vyloučeno, že by se funkce rozšířila i na další modely. Buďme tedy trochu optimisté a věřme, že se jej dočkáme. 

Instalační balíček ale nepřináší pouze depth editor. K dispozici je totiž nově také takzvaný color pop. Ve své podstatě jde o to, že z fotografie můžete odstranit většinu barev až na jednu. Aktualizace je již nyní k dispozici je stažení, a to zcela zdarma. Aplikaci si tedy můžete stáhnout na odkazu níže. 

logo-app Google Photos Developer Zdarma iOS

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

VadimSemjonov

23. 11. 2018, 0:45

tohleto uz asi 2 tydny stary, ale vy tady to rozvadite jako novinku a je dostupna na vsech verz., vcetne 5s. za co vam plati vubec.

Přemysl Vaculík

VIP 23. 11. 2018, 7:29

Google má ve zvyku uvolňovat funkce postupně. Pokud jste měl funkci dříve, byl jste v testu. Nyní je novinka dostupnější.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim