reklama

WatchOS 5.1.1 vychází pro Apple Watch aktualizováno

WatchOS 5.1.1 vychází pro Apple Watch [aktualizováno]
2018-11-05T18:45:12+01:00
• 5. 11. 2018
2

Aktualizováno 5. 11.

Po týdnu zde máme novou verzi systému WatchOS od Applu pro jeho chytré hodinky. Minulý týden jsme vás informovali, že verze 5.1 obsahovala chybu zapřičiňující nefunkčnost hodinek. Nyní vychází verze 5.1.1, která již obsahuje opravu. Nyní tedy můžete stahovat novou verzi. Obsahuje zejména další opravy spojené s aplikací Walkie-Talkie, přičemž jsou zde další vylepšení a opravy ohledně tísňových služeb.

Původní článek 31. 10.

Nová aktualizace Watch OS ve verzi 5.1 přinesla několika uživatelům velice nepříjemný problém – Apple Watch byly bricknuty, tedy nejdou žádným způsobem zapnout.

Nová generace Apple Watch přináší větší displej a EKG

Applu pracuje na nápravě

Apple po svém keynote začal spouštět aktualizaci svých hodinek Apple Watch na verzi Watch OS 5.1. Na sociálních sítích Twitter a Reddit se objevilo mnoho uživatelů, kteří hlásili, že se jim hodinky po jejich aktualizování nejdou zapnout, tz. bricknutí zařízení. Nová verze má přinést 70 nových emotikonů a spuštění funkce EKG pro 4. generaci těchto hodinek, zatím však jen v USA. Též by měla být možnost skupinového FaceTime.

Hodinky se po aktualizaci zaseknout na logu Apple a nic s nimi nejde dále dělat. Apple se i přes narůstající počet stížností zatím nijak nevyjádřil a dokonce nechal spuštěnou i aktualizaci 5.1, takže počet uživatelů stále může zvýšit. Jediným řešením je nyní pro lidi, kteří zasaženi touto chybou, je nahlásit tuto chybu na podporu Apple. Nyní nedoporučujeme Apple Watch aktualizovat.

Aktualizováno

Apple pozastavil tuto aktualizaci a nyní pracuje na nápravě. Zřejmě se v krátké době dočkáme nové verze, která již nebude způsobovat problémy.

Zdroje: gizchina.com, 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Entony Boos

1. 11. 2018, 8:36

No ono i verze 5.0.1 není nic moc, mám o dost zpozdene notifikace

Petr Hošek

1. 11. 2018, 0:00

Správná aktualizace….

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat