Uživatlé OnePlus 6 dostali funkce z OnePlus 6T

Uživatlé OnePlus 6 dostali funkce z OnePlus 6T
2018-10-31T12:45:35+02:00
• 31. 10. 2018

OnePlus 6T byl představen 29. října a obsahuje softwarové funkce, které nebyly dostupné u telefonu OnePlus 6, představeného před necelým půl rokem. Společnost OnePlus však již přišla v rámci open beta softwaru s těmito funkcemi i po „starší“ telefon.

OnePlus 6 je OnePlus 6T po softwarové stránce

Firma OnePlus nezanevřela na své zákazníky a majitelům zařízení OnePlus uvolnila open beta verzi 6 svého systému Oxygen OS. Tato verze přináší totožné softwarové funkce jako pár dní představený telefon OnePlus 6T. Jediný rozdíl mezi těmito telefony je tedy jen v drobných hardwarových rozdílech.

Oxygen OS v open beta formátu ve verzi 6 je zatím dostupný pro všechny, kteří se zapsali do beta testování. Stabilní verze by mohla dorazit přibližně do měsíce. Ke konci roku by mělo dojít i k aktualizaci starších modelů OnePlus 5T a 5 z loňského roku.

Nový software přináší vylepšení zvláště v oblasti kamery, kde je nyní přítomno Studio Lightning, Nightscape mód, jsou zde přidána a upravena navigační gesta, v galeriích se lépe operuje s fotkami a v neposlední řadě byla aktualizována bezpečnostní záplata na listopadovou verzi.

Zdroj: gizchina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat