reklama

Twitter představil novou funkci Spořič dat

Twitter představil novou funkci Spořič dat
2018-10-05T06:49:40+02:00
• 5. 10. 2018

Aktualizovaná verze mobilní aplikace Twitter umožní uživatelům získat větší kontrolu nad mobilními daty, podobně jako v aplikaci Twitter Lite, která je určená hlavně pro rozvíjející se trhy. Místo toho, aby uživatel ručně upravoval různá nastavení aplikace, nyní bude moci využít novou funkci v podobě spořiče dat. 

Twitter přináší skvělou funkci

Novinka se nachází přímo v nastavení aplikace Twitter. Tato možnost byla doposud k dispozici pouze v klientovi pro Windows a Twitter Lite. Dlouhou dobu byla funkce testována, mohlo se vám tedy stát, že jste přístup k funkci dostali dříve než ostatní, a to jak na iOS, tak také Androidu. 

Spořič dat je však nyní dostupný všem uživatelům mobilního operačního systému iOS a Android, což mimo jiné potvrdil také tiskový mluvčí společnosti Twitter. Chcete-li tuto novinku vyzkoušet, otevřete aplikaci Twitter a přejděte do nastavení, kde najdete volbu pro zapnutí či vypnutí spořiče dat. 

Jakmile funkci aktivujete, veškeré fotografie vám budou načítány v nízké kvalitě. Navíc aplikace zablokuje automatické přehrávání videí. Jestliže ale budete chtít nějakou fotografii zpřístupnit ve vyšší kvalitě, jednoduše stačí klepnout na „Načíst ve vysoké kvalitě“. 

logo-app Twitter Twitter, Inc. Zdarma ANDROID logo-app Twitter Developer zdarma iOS

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim