reklama

Samsung se s aktualizací Android Pie výrazně zpozdí

Samsung se s aktualizací Android Pie výrazně zpozdí
2018-10-09T14:44:30+02:00
• 9. 10. 2018
5

Jihokorejský výrobce Samsung je zpravidla s novými aktualizacemi na trhu pozdě, a zdá se, že tento jeho „trend“ bude pokračovat také u Android Pie. Pobočka Samsung France dokonce požádala komunitu, aby s technologickým výrobcem sdíleli veškeré problémy, které by měly být vyřešeny. 

Samsung chystá drobnou aktualizaci

Skvělou informací ale je, že se zde nachází také prostor pro nové funkce, protože Samsung France chce, aby lidé z komunity sdíleli podněty právě pro nové vychytávky, které by mohly být implementovány v jeho nadstavbě TouchWiz. V příspěvku na oficiálním blogu společnosti Samsung bylo mimo jiné uvedeno, že aktualizace na nový operační systém Android Pie bude k dispozici přibližně v lednu příštího roku. 

Některé funkce již jihokorejský výrobce zpřístupnil, jedná se především o VoLTE a VoWiFi pro Galaxy S9 a Galaxy Note 9. Samsung však chystá ještě jednu drobnou aktualizaci, která přinese snadnější přístup k videím aplikace Galerie. Fotoaparát nabídne vylepšené uživatelské rozhraní. Taktéž víme, že se zde objeví Dark Mode a nové funkce Rychlé přepínání. 

Prozatím více informací bohužel nemáme. Jakmile ale zjistíme více, budeme vás o tom samozřejmě informovat, a to prostřednictvím článku na našem webu. Každopádně, co říkáte na takové zpoždění aktualizace? Dejte nám vědět do komentářů.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Janek Fanek

10. 10. 2018, 17:15

Jen doplnění, pokud jste dlouhodobým uživatelem Samsungu a o věc máte zájem, pak jistě víte, že řada nových funkcí a ovládacích prvků se do OS Android dostala ze Samsungu až po několika měsících nebo dokonce roků. Podobně je to i u dalších např Huawei, Oppo, Sony, pokud by Google vytvořil OS, který nebude potřebovat nadstavby výrobců, nebyl by žádný problém s aktualizací. Vinou Samsungu je, že jeho nadstavba je rozsáhlejší a proto aktualizace trvají tak dlouho, .za celou dobu co používám Samsung, jsem nikdy neměl problém s provozem zařízení, bez ohledu na edici OS. Jde jen o to, že to chci, protože to už existuje a chci to hned,

Karel Sikyr

9. 10. 2018, 17:12

Jo jo a to byl důvod proč jsem také odešel z celé platformy Android. Čekat roky než se blbci uráčí aktualizovat je na nervy.

Richard Fabián

9. 10. 2018, 20:48
Android aplikace

Stačilo si pořídit android one

Adam Křivka

9. 10. 2018, 16:06
Android aplikace

Android 8 jsem dostal až na konci Května, což je už dlouhá doba.
Ale je to snad jediná věc, kterou Samsungu vyčítám

Radek Výtisk

9. 10. 2018, 15:57

Tak to je jeden z důvodů odchodu od Samsungu. Jiní výrobci už pomalu dokončují aktualizace a Samsungu teprve začíná. Například poslední na android 8. Nekonečné čekání.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim