reklama

Samsung ambasadoři raději využívají iPhone, to se jim však stalo osudným

Samsung ambasadoři raději využívají iPhone, to se jim však stalo osudným
2018-10-26T15:44:58+02:00
• 26. 10. 2018
3

Není úplně neobvyklé, že jsou celebrity, placené za propagaci značky Android, často zachyceny s iPhonem v ruce. Ve většině případů byly jejich fotografie zveřejněny na sociální síti Twitter. Skvělým příkladem poslouží například Gal Gadot, tedy současná herečka Wonder Woman. 

Nyní se ale zdá, že tato situace pobuřuje hlavně jihokorejskou společnost Samsung. Ta se rozhodla vzít vše do vlastních rukou, neboť žaluje svého vlastního ruského ambasadora, který místo telefonu značky Samsung (podle smlouvy) využívá iPhone X. 

Společnost Samsung celá situace pobouřila natolik, že po svém ambasadorovi požaduje odškodnění ve výši 1,6 mil. amerických dolarů, což je v přepočtu asi 35,2 mil. Kč při aktuálním kurzu 22 Kč za jeden dolar. 

Samsung má problém se svými ambasadory

Ve smlouvě je dle technologického giganta jasně psáno, že se ruský ambasador zavazuje používat produkty značky Samsung, a to jak v osobním, tak také ve veřejném prostoru. Ruským ambasadorem je Ksenia Sobchak, která se zúčastnila jedné reality show, kde se rozplývala nad tím, jak jsou Samsung telefony perfektní. 

Na sociální síti Twitter se však objevila fotografie, kde právě Ksenia Sobchak místo Samsung telefonu v rukou držela iPhone X. Největší problém pravděpodobně je, že svůj iPhone X měla právě v probíhající reality show. 

Dle slov Samsungu se „ambasador snažil udělat všechno proto, aby iPhone X zamaskoval. V rukou dokonce držel papír, čímž telefon značky Apple skrýval. Bohužel si celé situace všimla hned celá stovka lidí, která si na sociálních sítích ze Samsungu začala „střílet“. Proto se celý incident bude řešit soudním procesem.“

Ksenii Sobchakové rozhodně ani nepomůže fakt, že je v Rusku považována za Paris Hilton. Jistou popularitu tedy má. Samsung po ní údajně vyžaduje mnohem více peněz, než ji za celou kampaň vůbec zaplatil. 

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Ladislav Polický

27. 10. 2018, 23:44

No, když si na propagaci najmou stupidní, tupou ruskou krávu, tak si snad ani nic jiného v Samsungu nezaslouží.

Sepp Winkler

31. 10. 2018, 13:18

Redakcia, nemali by ste náhodou dbať o to, aby boli príspevky, ako je príspevok p. Polického, zmazané? To už naozaj neexistuje ani jeden technologický web, na ktorom by sa dodržiavali aspoň základy slušného a kultúrneho prejavu?

Přemysl Vaculík

VIP 31. 10. 2018, 15:33

Je to spíše ukázka samotných čtenářů. Uznáváme, že ten komentář je na hraně, ale zatím nebudeme mazat.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat