reklama

Originální Xiaomi Mi Relax sluchátka za parádní cenu! sponzorovaný článek

Originální Xiaomi Mi Relax sluchátka za parádní cenu! [sponzorovaný článek]
2018-10-13T22:27:39+02:00
• 12. 10. 2018
5

Sluchátka jsou pro člověka z části záležitostí poslechu a z části designovým doplňkem. Se sluchátky Xiaomi Mi Relax můžete mít zaručeně obojí. Jejich tělo je vyrobeno z plastu s povrchovou úpravou proti zanechávání otisků a poškrábání. Sluchátka tedy lépe tlumí okolní zvuky, jsou mnohem odolnější než ta plastová a s precizním zpracováním vypadají famózně. Ergonomický design je dokonalý pro pohodlné nošení.

Xiaomi Mi Relax sluchátka a sleva

Sluchátka jsou k dostání ve třech barevných variantách. Jestliže máte o sluchátka zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu TomTop. Ten Xiaomi Mi Relax za 749 KčSluchátka si můžete zakoupit ZDE.

S vaším zařízením jsou sluchátka spojena skrze 3,5 mm jack konektor. Na kabelu je umístěno ovládání, skrze které můžete pozastavit nebo spustit svou hudbu či například přijímat hovory. Další ovládání, jako je zvýšení či snížení hlasitosti, je k dispozici přímo na boku sluchátek. K hovorům slouží zabudovaný mikrofon. Toto vše je možné ovládat na všech mobilních telefonech s operačním systémem Android. Většina funkcí je pak dostupná na iPhonu, iPadu a iPodu.

Nová generace zvukového reprodukčního systému od Xiaomi zajišťuje to nejdůležitější – perfektní, čistý a vyvážený zvuk. Vše je optimalizováno pro ten nejdokonalejší a nejčistší poslech.

Xiaomi Mi Relax sluchátka a sleva

Sluchátka jsou k dostání ve třech barevných variantách. Jestliže máte o sluchátka zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu TomTop. Ten Xiaomi Mi Relax za 749 KčSluchátka si můžete zakoupit ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Peter Markuška

15. 10. 2018, 7:29

zaujimalo by ma kto vam poradil tuto sialenost s odkazmi, zopakovat 14x v tak kratkom clanku rovnaky odkaz je teda vykon

Jindřich Dvořák

12. 10. 2018, 22:10

Čeština dostala docela na prdel.

Zdeněk Koutský

VIP 13. 10. 2018, 18:10

Dobrý den,

Copak je špatně? Předem děkuji za zpětnou vazbu. S pozdravem a přáním hezkého dne, Zdeněk Koutský

Jindřich Dvořák

13. 10. 2018, 19:12

Nebudu dělat zadarmo práci Vašeho učitele češtiny. Nicméně až to objevíte (a opravíte), budu z Vás mít nefalšovanou radost. Držím palce!

Zdeněk Koutský

VIP 13. 10. 2018, 22:29

Veškeré chyby, na které jsem přišel, jsem opravil. Doufám, že je nyní vše v pořádku. Děkujeme za přízeň! S pozdravem a přáním hezkého dne, Zdeněk Koutský

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat