reklama

Ohlídejte svoji domácnost pomocí chytrého zvonku sponzorovaný článek

Ohlídejte svoji domácnost pomocí chytrého zvonku [sponzorovaný článek]
2018-10-25T06:37:43+02:00
• 25. 10. 2018

NovĂ˝ elektrickĂ˝ zvonek z obchodu Funyroot vám snadno pomĹŻĹľe ohlĂ­dat dĹŻm pĹ™ed nebezpeÄŤĂ­m, ale takĂ© spatĹ™it návštÄ›vu pomocĂ­ kamery. ChytrĂ˝ „zvonek“ je vhodnĂ˝ pro rodinnĂ© domy a za cenu 660 KÄŤ nabĂ­dne například moĹľnost vzdálenĂ©ho kontrolovánĂ­, co se dÄ›je pĹ™ed vaším domem. TĂ©Ĺľ vás na dálku upozornĂ­ na neobvyklou ÄŤinnost.

Nově za cenu 660 Kč při použití slevového kódu SALE15 v obchodě Funyroot, získáte vašeho nového ochránce rodinného domu či panelového domu. Zvonek se vám po instalaci napojí na Wi-Fi a díky aplikaci si můžete sledovat, co se děje před domovními dveřmi, popřípadě přijímat do telefonu oznámení o tom, že k vám někdo zvoní či se k vám někdo snaží vloupat. K zaznamenání aktivity slouží pohybový senzor PIR a IR. Samotný zvonek se dokáže připojit k Wi-Fi b/g/n. Dokonce si zvládne ukládat to, co je viděno kamerou, a to do úložiště o kapacitě do 32 GB (pomocí SD karty). Baterie (není v balení), vydrží osm měsíců.

Uživatel může na dálku komunikovat s osobou, která zvoní a též ho i pustit do domu. Takovou chytrou vychytávku získáte jen za 660 Kč v obchodě Funyroot.com.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim