reklama

Ohlídejte svoji domácnost pomocí chytrého zvonku sponzorovaný článek

Ohlídejte svoji domácnost pomocí chytrého zvonku [sponzorovaný článek]
2018-10-25T06:37:43+02:00
• 25. 10. 2018

Nový elektrický zvonek z obchodu Funyroot vám snadno pomůže ohlídat dům před nebezpečím, ale také spatřit návštěvu pomocí kamery. Chytrý „zvonek“ je vhodný pro rodinné domy a za cenu 660 Kč nabídne například možnost vzdáleného kontrolování, co se děje před vaším domem. Též vás na dálku upozorní na neobvyklou činnost.

Nově za cenu 660 Kč při použití slevového kódu SALE15 v obchodě Funyroot, získáte vašeho nového ochránce rodinného domu či panelového domu. Zvonek se vám po instalaci napojí na Wi-Fi a díky aplikaci si můžete sledovat, co se děje před domovními dveřmi, popřípadě přijímat do telefonu oznámení o tom, že k vám někdo zvoní či se k vám někdo snaží vloupat. K zaznamenání aktivity slouží pohybový senzor PIR a IR. Samotný zvonek se dokáže připojit k Wi-Fi b/g/n. Dokonce si zvládne ukládat to, co je viděno kamerou, a to do úložiště o kapacitě do 32 GB (pomocí SD karty). Baterie (není v balení), vydrží osm měsíců.

Uživatel může na dálku komunikovat s osobou, která zvoní a též ho i pustit do domu. Takovou chytrou vychytávku získáte jen za 660 Kč v obchodě Funyroot.com.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim