reklama

Nubia přinese herní tablet Hipad

Nubia přinese herní tablet Hipad
2018-10-12T07:59:58+01:00
• 12. 10. 2018

Čínská sociální síť Sina Weibo přibližuje nové zařízení v podobě tabletu, který bude více zaměřen na herní průmysl. Společnost Nubia je ve světě proslulá telefonem Red Magic a podobného ducha ponese jejich chystaný tablet s názvem Hipad. Díky uniklému snímku známe možnou podobu včetně základních specifikací. Každopádně výrobce prozatím neprozradil jedinou informaci potvrzující jeho existenci.

Rozporuplná výbava

Zveřejněná fotografie odhaluje 10,1palcový IPS displej s neznámým rozlišením, ale musíme doufat alespoň ve FullHD+. Výkonnostní stránku by měl zastoupit desetijádrový procesor Helio X27 (MT6797X) od MediaTeku, k němuž je napojen ještě grafický čip Mali-T880 MP4. Za ním následuje 3GB operační paměť RAM nebo interní úložiště s kapacitou 32 GB, které půjde rozšířit přes paměťovou microSD kartu.

Výdrž bude řídit baterie o velikosti 7 000 mAh. Mezi ostatní prvky lze zařadit podporu dvoupásmového WiFi nebo předinstalovaný systém Android ve verzi 8.0 Oreo. Zadní část má téměř totožný design, což například dokazují červené pruhy s charakteristickým LED páskem. Nubia zřejmě už 31. října oficiálně představí model X s dvěma displeji, takže během tiskové konference může ukázat daleko více novinek.

Zdroj: weibo.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim