reklama

Nubia přinese herní tablet Hipad

Nubia přinese herní tablet Hipad
2018-10-12T07:59:58+01:00
• 12. 10. 2018

Čínská sociální síť Sina Weibo přibližuje nové zařízení v podobě tabletu, který bude více zaměřen na herní průmysl. Společnost Nubia je ve světě proslulá telefonem Red Magic a podobného ducha ponese jejich chystaný tablet s názvem Hipad. Díky uniklému snímku známe možnou podobu včetně základních specifikací. Každopádně výrobce prozatím neprozradil jedinou informaci potvrzující jeho existenci.

Rozporuplná výbava

Zveřejněná fotografie odhaluje 10,1palcový IPS displej s neznámým rozlišením, ale musíme doufat alespoň ve FullHD+. Výkonnostní stránku by měl zastoupit desetijádrový procesor Helio X27 (MT6797X) od MediaTeku, k němuž je napojen ještě grafický čip Mali-T880 MP4. Za ním následuje 3GB operační paměť RAM nebo interní úložiště s kapacitou 32 GB, které půjde rozšířit přes paměťovou microSD kartu.

Výdrž bude řídit baterie o velikosti 7 000 mAh. Mezi ostatní prvky lze zařadit podporu dvoupásmového WiFi nebo předinstalovaný systém Android ve verzi 8.0 Oreo. Zadní část má téměř totožný design, což například dokazují červené pruhy s charakteristickým LED páskem. Nubia zřejmě už 31. října oficiálně představí model X s dvěma displeji, takže během tiskové konference může ukázat daleko více novinek.

Zdroj: weibo.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim