reklama

NO.1 G12 budou další polochytré hodinky

NO.1 G12 budou další polochytré hodinky
2018-10-22T14:55:38+02:00
• 22. 10. 2018

NO.1 je již poměrně známý čínský výrobce nositelných zařízení a odolných telefonů. Nově na své již tak veliké potrfólium výrobků přidává další hodinky, které nejsou ani hloupé, ani zcela chytré, jsou něco mezi, spíše takové polochytré. Jde o NO.1 G12, mají kovové provedení a proprietární systém.

Zajímavé provedení s neznámou cenou

NO.1 G12 nabídnou kovové provedení s obdélníkovým tvarem a zaoblenými rohy. Hodinky mají pásek o průměru 22 mm, což je standardní velikost pásků, koncový uživatel si tak může měnit pásky dle libosti. Hodinky mají ze zadní strany přítomen měřič srdečního tepu. Na přední straně je 1,3″ displej s tvrzeným sklem Gorilla Glass 3, na kterém se zobrazují předem nainstalované aplikace a funkce. Uživatel může akorát měnit vzhled ciferníku.

NO.1 G12

NO. 1 G12 mají certifikaci IP 67, a měly by být tedy odolné proti vodě. Každopádně nebude radno se s nimi potápět či být dlouho ve vodě. Hodinky nabízí poměrně běžné funkce, jako je budík, upomínka při dlouhém sezení, měřič kroků a kalorií, měřič spánku, měření různých typů sportovních aktivit či stopky. 110 mAh baterie by měla zaručit až 15 denní provoz, při zapnutém Bluetooth 4.2 a měřením sportovních aktivit počítejte s výdrží do pěti dnů. Cena zatím nebyla specifikována, ale předpokládáme cenovku pod 2 000 Kč. Do prodeje by se mohly dostat do měsíce.

Zdroje: gizchina.com, en.001phone.cn

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim