reklama

Microsoft Lumia 640 měla nabídnout dva displeje

Microsoft Lumia 640 měla nabídnout dva displeje
2018-10-31T09:52:52+02:00
• 31. 10. 2018

Již brzy očekáváme příchod zcela nových skládacích telefonů, které pořádně zahýbou nejen s trhem, ale hlavně také trendem. Většina výrobců se již na tuto blízkou budoucnost náležitě připravují, například Samsung či Huawei již mají téměř hotovo. 

Je tedy pozoruhodné, že se v současné době na trhu najdou i takové firmy, které chtějí na trh přinést chytré telefony s dvojitou obrazovkou. Jednou takovou společností se málem stal Microsoft, jehož prototyp z roku 2015 unikl na internet. 

Prototyp Microsoft Lumia 640

Microsoft se tímto typem telefonu zabýval opravdu dlouhou dobu. Víme, že Lumia telefony jsou dávno oficiálně mrtvé. Není tedy jisté, jestli se na trh finální kousek vůbec někdy dostane. Vzhledem k tomu, že byl prototyp vyvíjen již před třemi lety, pravděpodobnost je skutečně mizivá. Nicméně, prototyp byl vůbec poprvé zaznamenán na sociální síti Twitter, a to teprve nedávno.

Jen bych rád připomněl model ZTE Axon M s dvěma displeji. Jedná se o skutečně skvělý nápad, bohužel ale v praxi telefon funguje velmi kostrbatě. Microsoft ale mohl těmto typům telefonům dodat jistou krev. Otázkou tedy je, byl by vůbec Microsoft s tímto telefonem úspěšný? Z jeho historie moc dobře víme, že s chytrými telefony mu to dvakrát moc nejde. Je tedy možná dobře, že jej Microsoft nepublikoval. Pojďme si ale prototyp lehce představit. 

Prototyp Microsoft Lumia 640 měl dle všeho nabídnout dva displeje ve formě krytu, čehož si můžete všimnout na fotografii výše. Sekundární displej je v tomto případě typu e-ink. Redmondská společnost si od tohoto kousku slibovala zvýšení produktivity a celkového pohodlí. 

Zajímavé ale je, že sekundární displej se měl chovat i jako ochranný kryt, což znamená, že se nejedná o plně dotykový displej. K dispozici však bylo pět tlačítek (v dolní části sekundárního displeje). Bohužel není jisté, jakou funkčnost měla nabídnout. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim