reklama

Microsoft chystá funkci pro zrcadlení aplikací mezi Androidem a Windows

Microsoft chystá funkci pro zrcadlení aplikací mezi Androidem a Windows
2018-10-05T16:13:47+02:00
• 5. 10. 2018
2

Jak jsme již uvedli v předchozím článku, redmondská společnost nedávno představila hned dva nové produkty, o kterých si samozřejmě můžete přečíst zde. Mimo jiné také uvedla zbrusu novou aktualizaci pro aplikaci Microsoft Launcher. Ta přinesla přepracované uživatelské rozhraní a několik zajímavých funkcí – článek si přečtete zde.

Microsoft zřejmě našel díru na trhu

Microsoft však údajně chystá aktualizaci také pro aplikaci Your Phone (ve volném překladu Váš Telefon). Ta by nově měla umožňovat zrcadlení aplikací z telefonu s operačním systémem Android do počítače s Windows.

Více detailů prozatím neznáme, ovšem na oficiálním blogu společnosti Microsoft se objevil příspěvek, ve kterém je aplikace popisována. Zde se píše o možnosti, jak lépe pracovat s aplikacemi a jak být díky nim více efektivní. Microsoft tedy vidí určitou díru na trhu, kterou bude chtít zalepit. 

Bylo by skvělé, kdybychom se v budoucnu takové možnosti dočkali. Znamená to, že bychom z telefonu mohli zrcadlit aplikace přímo do počítače s operačním systémem Windows. Jakmile bude k dispozici více informací, budeme vás o tom samozřejmě informovat, a to prostřednictvím článku na našem webu.

Zdroje: androidpolice.com, blogs.windows.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Jaroslav Hronek

6. 10. 2018, 16:10

Já mám všechny oblíbené v PC i na telefonu Huawei mate 10 pro stále v pořádku

petr dvorak

5. 10. 2018, 21:23

Zatím se jim povedlo novou aktualizací zmršit synchronizaci mezi Edge v mobilu a Edge v pc. Záložky oblíbených jsou v Edge na Androidu v tahu. Zase.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim