reklama

Facebook Groups získal chat podporující až 250 účastníků

Facebook Groups získal chat podporující až 250 účastníků
2018-10-13T10:44:32+02:00
• 13. 10. 2018

Největší sociální síť světa pravděpodobně plánuje vytvořit kombinaci aplikace Groups a Messenger. S touto informací přišel zahraniční server Fonearena, který zveřejnil také důvody a podrobnosti.

Facebook Groups nabídne zajímavé novinky

Společnost Facebook prý bude postupně rozšiřovat nové možnosti aplikace Facebook Groups. Jednat by se především mělo o skupinové chaty, kterých by se mohlo zúčastnit až 250 členů. Členové skupiny by taktéž mohli zahájit videohovory až s 50 uživateli.

Jednalo by se o poměrně zajímavou novinku, pomocí které by lidé mohli řešit naléhavé problémy v reálném čase. Facebook vás navíc upozorní na každou zprávu ve vlákně. Nejdříve však obdržíte oznámení Facebook Groups, které vás vyzve k přihlášení ke každému skupinovému rozhovoru. Jakmile se do každého chatu připojíte, budete dostávat další oznámení.

V případě, že jste nedostali původní upozornění, můžete samozřejmě přejít na novou kartu Chat na Facebooku, kde si projdete aktivní vlákna. Můžete si mimo jiné také vypnout oznámení o reakcích na zprávy a tak podobně. Jak se vám nová funkce líbí? Dejte nám vědět do komentářů pod článek.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim