Xiaomi představilo speciální pouzdro MIIW Business Card pro karty a vizitky

Xiaomi představilo speciální pouzdro MIIW Business Card pro karty a vizitky
2018-09-07T13:14:55+02:00
• 7. 9. 2018
1

Ekologická řetězová společnost Xiaomi MIIW Technology na trh uvedla speciální kryt MIIW Business Card pro držitele platebních karet. Cena by se měla pohybovat okolo 158 Kč bez DPH. 

Čínské Xiaomi má opravdu obrovské portfolio produktů. Ve svém katalogu má nejen kvalitní mobilní telefony za atraktivní ceny, ale také chytré vysavače či dokonce nabízí produkty pro chytrou domácnost. TMIIW Business Cardo ale není vše. Xiaomi totiž vyrábí také chytré koloběžky a další podobné výrobky. 

Není tedy žádné překvapení, že se technologická společnost věnuje také výrobě krytů. Jak jsem již v úvodu článku zmiňoval, společnost MIIW Techology, jenž vlastní právě Xiaomi, nedávno představila speciální kryt pro platební karty. Kryt ale nutně nemusí sloužit pouze pro uchování platebních karet, jako například pro vizitky. 

Xiaomi nejsou jen mobilní telefony

Celkově se „podřadná“ firma MIIW Technology specializuje na výrobu periferních zařízení a nástrojů pro efektivitu. Z celkového portfolia produktů je pravděpodobně nejúspěšnější přenosná myš Xiaomi, která světlo světa vůbec poprvé spatřila v listopadu roku 2016. Již v říjnu 2017 se těchto myší prodalo více než jeden milion kusů. 

Nicméně, zpět k novince. Pouzdro pro uchování karet či vizitek působí jako velmi populární Xaiomi Mi powerbanka. Vyrobeno je totiž z hliníkového materiálu, který doprovází elegantní mechanické tlačítko pro otevření. Pouzdro je celkově ošetřeno anodizačním procesem pískování a konstrukční rozměry činí 109,1 x 65,7 mm. Tloušťka pak činí pouhých 11,5 mm. Navíc je menší než průměrný smartphone.

Pouzdro MIIW je mimo jiné vybaveno magnetickým předním krytem s vestavěným magnetem, díky kterému se zabrání nepříjemným pádům vizitek či karet. Celkem je k dispozici prostor pro 16 vizitek či 6 bankovních karet. V dolní části je mimo jiné umístěno speciální kovové tlačítko s dotykovým stiskem, jenž automaticky otevře přední kryt jedním kliknutím.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Karel Straka

8. 9. 2018, 16:47

Kdy bude k dostání?

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat