reklama

Uber představil novou aplikaci pro své řidiče

Uber představil novou aplikaci pro své řidiče
2018-09-07T12:29:53+02:00
• 7. 9. 2018

Dost lidí z větších měst v dnešní době někdy použilo službu Uber a tím pádem zná rozhraní, přes které si zavolá svůj odvoz. Podobná aplikace funguje i na straně řidiče, který pro vás musí přijet. Do nedávna si spousty řidičů Uberu stěžovalo na nepřehlednost a nedostatek informací o dotyčném zákazníkovi. Právě díky tomu se společnost Uber rozhodla vytvořit novou aplikaci pro svoje řidiče.

Co nová aplikace nabízí?

Předchozí aplikace byla především pouze navigace a prostředek pro přijmutí nového zákazníka. Co se týče přehledů nebo podrobnějších informací, tak to bylo již o něco horší. Proto se společnost Uber rozhodla vytvořit novou aplikaci. Novinka si samozřejmě nechává základní funkce, jako je navigace a přijmutí zákazníků. Ale co se týče přijetí zákazníků, tak by se řidičům měly ukázat informace o pasažérovi pro jednoduší rozpumpování diskuse.

Největší výhodou je, že aplikace ukazuje řidiči aktuální stav jeho konta v reálném čase, díky čemuž může řidič lepé plnit své stanovené cíle. Další funkci, kterou řidiči využijí, je aktuální mapa poptávky o řidiče. Pokud si otevřou mapku, tak mají barevný přehled o hustotě zákazníků, takže se mohou pohybovat v okruhu právě silné poptávky a vydělat si více.

Celkově došlo k doplnění pár zajímavých tipů pro řidiče do aplikace a hlavně vše je přehledné. Řidič Uberu nemusí pro větší přehled do webového rozhraní, jelikož vše nalezne v nové aplikaci.

„Řidičská aplikace je základním článkem pro to, aby mohli řidiči službu poskytovat. Vylepšení aplikace byla příležitost, jak dlouhodobě jejich zkušenost zlepšit. A protože celosvětově měníme způsob, jakým na jednotlivých trzích působíme, bylo pro nás důležité, aby úpravy vycházely z doporučení přímo od řidičů,“ řekl Alexei Stakh, generální ředitel Uberu pro střední a východní Evropu.

Zdroj: Tisková zpráva

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat