reklama

Sportovní bezdrátová sluchátka od Xiaomi za exkluzivní cenu na e-shopu eBay.com Sponzorovaný článek

Sportovní bezdrátová sluchátka od Xiaomi za exkluzivní cenu na e-shopu eBay.com [Sponzorovaný článek]
2018-09-07T11:50:38+01:00
• 6. 9. 2018
2

V dnešní době je již poslouchání písniček samozřejmostí. Asi každý se někdy rozčiloval nad drátovými sluchátky, kdy se vám zamotal kabel nebo se vám po delší době poškodil konektor. Tento případ však nejsou sportovní sluchátka Mi Sport od společnosti Xiaomi, jelikož se s mobilním telefonem propojují bezdrátově, a to pomocí Bluetooth. Díky spolupráci s e-shopem eBay.com si je nyní můžete pořídit za zvýhodněnou cenu 19,9 dolarů (420 korun).

Specifikace Sluchátek Xiaomi Mi Sport

Sluchátka Xiaomi Mi Sport jsou dělaná hlavně pro sportovní nadšence, nepohrdnou jimi však ani klasičtí uživatelé. Hlavní výhodou těchto sluchátek je jejich malá hmotnost, rychlá konektivita, a samozřejmě samotný aspekt bezdrátového připojení. Hmotnost sluchátek činí 13,6 gramů a připojují se pomocí Bluetooth 4.1. Sluchátka jsou také schopná se připojit k více zdrojům audia, přičemž uživatel může mezi těmito zdroji přepínat.

Další podstatnou výhodou je odolnost vůči vodě a pocení (IPX4), takže se nemusíte bát, že by se sluchátka poškodila při pocení nebo dešti poškodila. Sluchátka mají krásně jednoduchý design, a každé sluchátko má také gumové prodlužovače, které umožní lepší usazení sluchátka v uchu. Dále disponují i vestavěným mikrofonem, tlačítky pro ovládání připojení a hlasitosti, a přijímání hovorů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si sluchátka Xiaomi Mi Sport můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu 19,9 dolarů (420 korun). Stačí navštívit e-shop eBay.com a sluchátka si objednat. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově omezená.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Hošek

6. 9. 2018, 23:59
Android aplikace

Cena je super, ale proÄŤ pořád ten kabel, mÄ› vyhovuje kaĹľdĂ© zvlast…. Proto zatĂ­m kupuji od Samsungu gear iconx, sice cena je hodnÄ› jinde, ale vyhovuji mi Ĺľe nemajĂ­ kabel…

Přemysl Vaculík

VIP 7. 9. 2018, 9:18

Když bych je sundal, můžu si je nechat kolem krku a nemusím je dávat do kapse?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim