reklama

Poslední aktualizace pro Galaxy S8 přinesla speciální funkci pro fotoaparát

Poslední aktualizace pro Galaxy S8 přinesla speciální funkci pro fotoaparát
2018-09-21T10:29:55+01:00
• 21. 9. 2018
3

Jihokorejská společnost Samsung v září letošního roku zveřejnila zcela novou aktualizaci, která přinesla nejen lepší zabezpečení operačního systému Android. Instalační balíček totiž obsahuje také novinku v podobě Super Slow Motion. 

Galaxy S8 se dočkalo skvělé funkce

Jedná se o funkci, jenž je dostupná pouze pro Samsung Galaxy S8 a Galaxy Note 8. Majitelé tohoto modelu si tak mohou konečně užívat prémiových funkcí, které nějaký pátek nabízí telefony konkurenčních značek. Funkci je možné získat tak, že si stáhnete novou aktualizaci. Ta je k dispozici jako OTA (over-the-air). 

Kromě režimu Super Slow Motion také model S8 a S8+ bude mít aplikace Fotoaparát povolenou funkci AR Emoji. Zatímco současné vlajkové modely Galaxy S9, Galaxy S9+ a Note 9 zvládnou vytvořit video s 960 fps a rozlišením 720p po dobu až 0,4 sekundy, aktualizované smartphony (Galaxy S8, Galaxy S8+ a Note 8) dokáží vytvořit video při 480 fps s rozlišením 720p po dobu 0,2s nebo 0,4s. 

„Tato aktualizace se vůbec poprvé objevila na modelu Note 8, a to během minulého týdne. Dle všech informací to vypadá, že se nový instalační balíček s funkcí Super Slow Motion na veškeré vlajkové lodě z roku 2017.“

Pokud vám taková aktualizace dorazila, dejte nám vědět do komentářů. Jakmile zjistíme více informací, budeme vás o tom samozřejmě informovat, a to prostřednictvím článku na našem webu.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Petr DanĂ­ÄŤek

21. 9. 2018, 19:14

Aktualizace mi dnes přišla, a ta funkce zpomalení vypadá opravdu povedeně. Zkoušel jsem nahrát jen mávání ruky a proud vody ale zpomalení je opravdu veliké.
A ty emoji jsou celkem blbost, nejsou to pohyblivé emoji jako u s9. Udělá to jen pár obrázků, které ani nevypadají jako já :D

Petr DanĂ­ÄŤek

21. 9. 2018, 19:17

Jen pro upřesnění, nemám oficiální českou distribuci. Mám S8 z Polska, a ta to asi dostává dřív.

Tomáš Kunst

21. 9. 2018, 16:39

A kdepak ji máme? Už o tom čtu čtrnáct dní, stejně dlouho napjatě čekám a nic. Jediné, co se stalo je, že mě Galaxy Apps nabídlo stáhnout si aplikaci na emoji, ale foťák ji přesto nepodporuje.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim