reklama

Opera Touch pro Android přináší Dark Mode a další vylepšení

Opera Touch pro Android přináší Dark Mode a další vylepšení
2018-09-24T15:06:35+01:00
• 24. 9. 2018

Nejpoužívanějším mobilním prohlížečem na operačním systému Android je samozřejmě Chrome. Nejedná se o nijak překvapivou informaci. Ten ve svém obchodu s aplikacemi nabízí hned několik verzí, včetně Beta, Dev a Canary. 

Před několika měsíci jsme vás informovali o tom, že se Opera nechala tak trochu inspirovat, neboť uvedla čtvrtý webový prohlížeč pro iOS. Tentokrát nejde o beta verzi nebo mini variantu, ale o zcela novou aplikaci Opera Touch.

Opera Touch pro Android a nové funkce

Opera Touch nebude k dispozici pouze na platformě Android, ale také na iOS. Pokud si jej chcete vyzkoušet na svém iPhonu, musíte se přihlásit do beta programu. Nicméně, nyní je řeč o Android aplikaci a té se budeme také věnovat.

Uživatelé aplikace Opera Touch se totiž nyní dočkali zcela nové funkce. Nejnovější aktualizace přináší dlouho očekávaný Dark Mode, stejně jako opravy chyb a vylepšenou stabilitu. Chcete-li si vyzkoušet zcela nový Dark Mode, jednoduše přejděte do nabídky Nastavení nacházející se v pravém horním rohu a pomocí tlačítka Dark Mode zapněte. 

Mějte však stále na paměti, že některé webové stránky stále tmavé téma nepodporují. Pokud si chcete novou funkci vyzkoušet, přejděte do Obchodu Play a stáhněte si nejnovější verzi aplikace Opera Touch pro Android. Novému prohlížeči od Opery jsme věnovali hned celý článek, který si můžete přečíst ZDE.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim