reklama

OnePlus TV se stane skutečností, možná již v roce 2019

OnePlus TV se stane skutečností, možná již v roce 2019
2018-09-17T06:59:56+01:00
• 17. 9. 2018
2

Vytvořit fungující společnost vyrábějící smartphony není v dnešní době jednoduché. Na trhu se pohybuje příliš mnoho výrobců. Uvedení jednoho zařízení není velký problém, ale udržet se, je již jiná kapitola. Ostatně i některé nejstarší firmy bojují o přežití. To ale neplatí o OnePlus. Firma přišla s jednoduchým cílem – nabídnou prémiové zařízení za výrazně nižší cenu. Zatím byl tento výrobce znám jen svými smartphony, ale zanedlouho se pokusí o podobný úspěch v oblasti televizí.

OnePlus TV

Pete Lau, CEO společnost OnePlus, oficiálně potvrdil, že se v současnosti pracuje na OnePlus TV. Hlavním cílem je přinést lepší design, obrazovou a zvukovou kvalitu a v neposlední řadě jednoduchou konektivitu. To je asi tak vše, co jsme se dozvěděli. Pete Lau nebyl příliš konkrétní a nepoodhalil jakékoliv detaily kolem chystané chytré televizi.

OnePlus TV

Je tedy jasné, že celý projekt je teprve na začátku, ale zřejmě se již dostal do takové fáze, kdy lze konstatovat, že produkt vznikne. Samozřejmě se naskýtá otázka, jak bude nastavena cena. Na současném trhu najdeme mnoho značek a modelů televizí. Mnohé mají vlastní operační systém, podporují propojení s chytrými asistenty, případně jsou vybaveny pokročilejšími technologiemi.

Nelze předpokládat, že by OnePlus přímo vyrábělo svou vlastní Smart TV. Ve firmě bude jen vývoj a samotné zařízení si nechá vyrobit u jiné společnosti, která s tím má více zkušeností. S největší pravděpodobností za vším bude stát mateřská firma BBK Electronics.

Zdroje: forums.oneplus.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Deuce Monroe

17. 9. 2018, 17:43
Android aplikace

Já bych chtěl od OnePlus spíš nějaký tablet.

Karel Straka

17. 9. 2018, 7:31
Android aplikace

Dnešní TV zrovna moc smart nejsou, takže proč ne.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim