reklama

Obal pro iPhone – powerbanka a vysílačka v jednom

Obal pro iPhone – powerbanka a vysílačka v jednom
2018-09-04T07:34:37+02:00
• 4. 9. 2018

Na crowdfundingovém portále Indiegogo se objevil nový projekt, který má za cíl vytvořit obal s vysílačkou a s powerbankou pro chytré telefony iPhone. Vyrobí ji společnost NO.1, která se zaměřuje zvláště na výrobu chytrých hodinek a obrněných smartphonů.

3 500 mAh energie a k tomu vysílačka

Společnost NO.1 prozatím prozradila jen to, že vysílačka v podobě ochranného krytu pro iPhony s obrazovkami s úhlopříčkou 4.7″/5.5″/5.8″ bude sloužit jako plně ochranné pouzdro (například proti poškození z pádů) pro tento typ telefonů. Kromě toho bude sloužit jako powerbanka s 3 500 mAh. Pokud si tak uživatel bude chtít svůj telefon nabít, bude muset propojit powerbanku/obal/vysílačku s iPhonem pomocí kabelu, nejde totiž o rozšiřující baterii. Port na powerbance je USB 3.0.

Kromě záložní energie poskytne i obal s anténou i funkci vysílačky. Přenos bude probíhat na frekvencích mezi 400~470MHz s možností uložení si až 16 kanálů. Kratší anténa zvládne komunikovat na vzdálenost 3 kilometrů, delší až na 5 kilometrů. Cena zařízení doposud nebyla specifikována. Uvedení na trh očekáváme na podzim. Využití takového zařízení je vhodné například pro nadšení hráče lokačních her, jako je Ingress či Pokémon Go, kde je často při akcích potřeba mluvit se spoluhráči. Společnost zatím nechystá obdobné obaly pro některá Android zařízení.

Zdroj: indiegogo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat