reklama

Nový náramek Garmin Vivosmart 4 nabízí monitor tělesné energie a další novinky

Nový náramek Garmin Vivosmart 4 nabízí monitor tělesné energie a další novinky
2018-09-01T16:54:30+01:00
• 1. 9. 2018

SpoleÄŤnost Garmin se pochlubila svĂ˝m novĂ˝m chytrĂ˝m náramkem Vivosmart 4, jenĹľ se stane přímou konkurencĂ­ pro Fitbit Charge 3. NabĂ­dne totiĹľ identickĂ© funkce a velmi podobnou cenu. Oba náramky jsou cenovÄ› dostupnĂ© a ve svĂ© podstatÄ› vykonávajĂ­ stejnĂ© funkce – sledujĂ­ vaší tepovou frekvence, poskytujĂ­ detailnĂ­ náhledy o spánku a tak podobnÄ›. 

Hlavní předností Vivosmart 4 je jeho nižší cena, která činí 129,99 dolarů, což je v přepočtu asi 2 859 Kč bez DPH při aktuálním kurzu 22 Kč za jeden americký dolar. Kromě nižší ceny nabízí menší OLED displej.

Garmin Vivosmart 4 nabízí monitor tělesné energie

V prodeji bude hned nÄ›kolik barevnĂ˝ch variant – stříbrná, zlatá a rĹŻĹľová. Displej aktivuje pouze pĹ™ijatĂ© oznámenĂ­ ÄŤi pomocĂ­ urÄŤitĂ©ho gesta. Jinak panel zĹŻstává neaktivnĂ­, aby bylo docĂ­leno vÄ›tší Ĺľivotnosti baterie. OznámenĂ­ mĹŻĹľete navĂ­c dostávat z Facebooku, Twitteru, Instagramu nebo lze přímo ovládat hudebnĂ­ pĹ™ehrávaÄŤ ve spárovanĂ©m zařízenĂ­. PĹ™i měřenĂ­ VO2 max. zjistĂ­te hodnotu vytrvalostnĂ­ zdatnosti vycházejĂ­cĂ­ z maximálnĂ­ spotĹ™eby kyslĂ­ku, kterĂ˝ má vliv na srdce a krevnĂ­ obÄ›h.

Dvě nejdůležitější funkce, které Garmin Vivosmart 4 nabízí, jsou takzvané senzory „puls ox“ a nový energetický monitor tělesné energie. První zmíněná funkce vám v praxi pomůže lépe zjistit, jak dobře v noci spíte, a to měřením hladiny kyslíku v saturaci. 

Mezitím druhá funkce zní mnohem zajímavěji. Nový energetický monitor tělesné energie vás bude informovat o tom, jak moc velké rezervy energie máte. Tuto funkci nejlépe využijete při sportování. Náramek je samozřejmě vodotěsný a lze jej spárovat s iOS a Androidem. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim