reklama

Nový náramek Garmin Vivosmart 4 nabízí monitor tělesné energie a další novinky

Nový náramek Garmin Vivosmart 4 nabízí monitor tělesné energie a další novinky
2018-09-01T16:54:30+02:00
• 1. 9. 2018

Společnost Garmin se pochlubila svým novým chytrým náramkem Vivosmart 4, jenž se stane přímou konkurencí pro Fitbit Charge 3. Nabídne totiž identické funkce a velmi podobnou cenu. Oba náramky jsou cenově dostupné a ve své podstatě vykonávají stejné funkce – sledují vaší tepovou frekvence, poskytují detailní náhledy o spánku a tak podobně. 

Hlavní předností Vivosmart 4 je jeho nižší cena, která činí 129,99 dolarů, což je v přepočtu asi 2 859 Kč bez DPH při aktuálním kurzu 22 Kč za jeden americký dolar. Kromě nižší ceny nabízí menší OLED displej.

Garmin Vivosmart 4 nabízí monitor tělesné energie

V prodeji bude hned několik barevných variant – stříbrná, zlatá a růžová. Displej aktivuje pouze přijaté oznámení či pomocí určitého gesta. Jinak panel zůstává neaktivní, aby bylo docíleno větší životnosti baterie. Oznámení můžete navíc dostávat z Facebooku, Twitteru, Instagramu nebo lze přímo ovládat hudební přehrávač ve spárovaném zařízení. Při měření VO2 max. zjistíte hodnotu vytrvalostní zdatnosti vycházející z maximální spotřeby kyslíku, který má vliv na srdce a krevní oběh.

Dvě nejdůležitější funkce, které Garmin Vivosmart 4 nabízí, jsou takzvané senzory „puls ox“ a nový energetický monitor tělesné energie. První zmíněná funkce vám v praxi pomůže lépe zjistit, jak dobře v noci spíte, a to měřením hladiny kyslíku v saturaci. 

Mezitím druhá funkce zní mnohem zajímavěji. Nový energetický monitor tělesné energie vás bude informovat o tom, jak moc velké rezervy energie máte. Tuto funkci nejlépe využijete při sportování. Náramek je samozřejmě vodotěsný a lze jej spárovat s iOS a Androidem. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim