reklama

Huawei chystá telefon s koženými zády a 7,12palcovým displejem

Huawei chystá telefon s koženými zády a 7,12palcovým displejem
2018-09-17T14:08:56+02:00
• 17. 9. 2018

Čínský regulátor TENAA právě certifikovala zcela nový telefon společnosti Huawei. Nové zařízení nese modelové označení ARS-TL00 a ARS-AL00. První zmíněné označení reprezentuje bílou variantu, zatímco druhé označení černou. 

Zajímavé je, že se jedná o zařízení, které je téměř ve všech ohledech podobný modelu Honor 8X Max. Najdeme zde totiž 7,12palcový LCD displej s rozlišením 1080 x 2244 pixelů. Ovšem jen přeci zde nějakou odlišnost nalezneme. Zatímco srdcem Honoru 8X Max je procesor Snapdragon 636 s taktovací frekvencí 1,8 GHz, čipová sada na novém modelu běží na frekvenci 1,95 GHz.

Huawei chystá telefon s koženým materiálem

Čínský technologický gigant Huawei svůj nový mobilní telefon vybaví baterií s kapacitou 4 900 mAh. Uniklé fotografie nám také ukazují, jak přesně bude telefon vypadat. Dle všech informací se minimálně bílá varianta dočká zadní strany doprovázenou koženým materiálem. Klasicky se zde budou nacházet dva fotoaparáty 16 Mpx + 2 Mpx. Na přední straně zařízení pak nalezneme fotoaparát s rozlišením 8 Mpx. 

Pokud jde o čtečku otisků prstů, tak ta se bude nacházet na zadní straně, a to přesně uprostřed. Dle certifikace TENAA se o dočasně spuštěné aplikace a dokumenty postará operační paměť s kapacitou 4 GB. Pro soukromá data pak bude připraveno interní úložiště 64 a 128 GB. Skvělou informací ale je, že telefon bude pohánět operační systém Android 8.1 Oreo.

A pokud se podíváte na obrázek skutečně pozorně, zjistíte, že přední strana telefonu je vybavena vodorovným výřezem v displeji. 

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat