reklama

Google aktualizuje aplikaci Kalkulačka, přináší nové rozhraní

Google aktualizuje aplikaci Kalkulačka, přináší nové rozhraní
2018-09-19T10:17:15+01:00
• 19. 9. 2018

Několik aplikací z dílen společnosti Google – Telefon, Kontakty a Fotky – bylo v uplynulých měsících aktualizováno. Aplikace se dočkaly především nového uživatelského rozhraní, které bylo oproti předchozím verzím zjednodušeno. Nyní se nového instalačního balíčku dočkala aplikace Kalkulačka. 

Google rozšiřuje nové uživatelské rozhraní

Posledním příjemcem nového uživatelského rozhraní se stala aplikace Kalkulačka. Nijak nás nepřekvapuje, že aktualizace přináší pouze kosmetické úpravy a žádné nové funkce. Aplikace nyní doplňuje velmi oblíbený odstín modré a bílé. 

Vlevo: starý vzhled aplikace | vpravo: nový vzhled aplikace

Stejně jako u většiny aplikací jsme se i v tomto případě dočkali vylepšených barev a písem. Černou navigační lištu a šedý stavový řádek Google vyměnil za bílou a modrou. Celkově se aplikace snaží tvářit jednodušeji a komfortněji. 

Vlevo: starý vzhled aplikace | vpravo: nový vzhled aplikace

Vývojáři zde použili písmo Google Product Sans a čísla / symboly jsou výraznější, ovšem také jednodušší. Stejně jako v minulosti, tento instalační balíček stále není k dispozici pro všechny uživatele. Ale pokud si jej chcete vyzkoušet již nyní, můžete tak učinit stáhnutím a následným nainstalováním APK souboru. Soubor naleznete ZDE.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim