reklama

Gearbest: Elegantní hodinky CURREN pro každé použití jen nyní za nízkou cenu! sponzorovaný článek

Gearbest: Elegantní hodinky CURREN pro každé použití jen nyní za nízkou cenu! [sponzorovaný článek]
2018-09-14T09:50:04+01:00
• 13. 9. 2018

V současné době většina lidí preferuje chytré hodinky, které jsou vybaveny nejrůznějšími funkcemi. Tyto produkty ale nemusí vyhovovat každému, ať už z důvodu každodenního nabíjení či vyšší ceně. Najdou se tedy tací, kteří raději zvolí levnější, zato elegantní a kvalitní klasické hodinky, které se stanou doplňkem, například, k saku či k jinému outfitu.

Toho si je samozřejmě vědom také zahraniční obchod Gearbest, který se rozhodl udělit slevu v podobě kupónu hned na tři krásné hodinky značky CURREN. Všechny tři kousky jsou vyrobeny z velmi kvalitní oceli, díky které hodinky vypadají nejen elegantně, ale jsou také bytelné.

Hodinky vás kromě svého vzhledu zaujmou také svou výdrží, která činí dvanáct měsíců. Jak jsme již v úvodu článku uvedli, k dispozici máme tři kupóny na tři typy hodinek, které se liší jen svým použitím. Tuto černou variantu značky CURREN můžete využít například na obchodní setkání. Naopak tyto hodinky pak pro každodenní použití, včetně plavání a tak podobně. V neposlední řadě tu jsou tyto hodinky, které zaujmou svým elegantním vzhledem a nízkou cenou.

Gearbest: CURREN hodinky ještě za nižší cenu díky kupónům

  • Pokud vás zaujal první model, který využijete například při obchodním jednání, zakoupit jej můžete za 308 Kč. Jestliže ale zadáte náš slevový kupón GBcurren8256, zaplatíte jen 282 Kč. Hodinky zakoupíte ZDE.
  • Pokud vás zaujal druhý model, který využijete například při denním použití či potápění, zakoupit jej můžete za 260 Kč. Jestliže ale zadáte náš slevový kupón GBcurren8256, zaplatíte jen 282 Kč. Hodinky zakoupíte ZDE.
  • Pokud vás zaujal třetí model, který vás zaujme hlavně svým elegantním vzhledem a nízkou cenou, zakoupit jej můžete za 286 Kč. Jestliže ale zadáte náš slevový kupón GBcurren8256, zaplatíte jen 263 Kč. Hodinky zakoupíte ZDE.
reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim