reklama

Další model s vysouvací kamerou se blíží, nyní je ve hře Lenovo

Další model s vysouvací kamerou se blíží, nyní je ve hře Lenovo
2018-09-06T07:44:35+01:00
• 6. 9. 2018

Seznam chytrých telefonů s vysouvací kamerou se každým dnem prodlužuje. Tento „trend“ započal model Vivo NEX a Oppo Find X. V týdnu, kdy probíhala konference IFA 2018, se dokonce i čínská společnost Huawei rozhodla pochlubit s podobným konceptem, ten ale jako by z oka Oppo Find X vypadl. 

Lenovo připravuje svůj vysouvací model

Zdá se ale, že Huawei není jedinou společností, která hodlá tímto směrem v budoucnu kráčet. Nyní se totiž ozvalo Lenovo, které prostřednictvím Weibo ohlásilo model s extrémně tenkými rámečky, malou bradou ve spodní části telefonu, a dokonce také s vysouvací kamerou ve stylu Find X. 

To ale není vše. Lenovo nabídne také čtečku otisků prstů, jež se na dosud představených konceptech nenacházela. Bohužel více podrobností nebylo zveřejněno. Jakmile ale zjistíme více, budeme vás o tom samozřejmě informovat, a to prostřednictvím článku na našem webu. 

Kromě videa ukazující, jak bude novinka vypadat a fungovat, je k dispozici i další, které zachycuje, jak novinka skutečně vypadá a funguje. Tentokrát se ale nejedná o oficiální video. Zřejmě se jedná o jeden z prototypů.

Pokud se chcete dozvědět více informací o Oppo Find X, přečtěte si náš článek ZDE. Dozvíte se v něm nejen ceny, ale také další podrobnosti týkající se zahájení prodeje a hardwaru. Co si o novém telefonu od Lenovo a Huawei myslíte? Osobně si myslím, že by se v budoucnu mohlo jednat o nový trend.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim