reklama

AnTuTu zveřejnil statistiky nejpopulárnějších zařízení

AnTuTu zveřejnil statistiky nejpopulárnějších zařízení
2018-09-15T10:14:36+01:00
• 15. 9. 2018
1

Jeden z nejpopulárnějších benchmark testů přichází s velmi zajímavou statistikou zaměřenou na nejčastěji detekované specifikace u testovaných zařízení v měsíci srpnu. Přesněji řečeno nám AnTuTu přibližuje, jaké rozlišení obrazovky, úhlopříčka displeje, čipová sada, paměť RAM, interní úložiště a verze operačního systému Android má největší zastoupení na mobilním trhu napříč všemi výrobci nebo také třídami.

Jenom to nejlepší

Když dáme dohromady první příčky ze všech kruhových diagramů, tak v podstatě může vzniknout jedině ten nejlepší model současnosti. To znamená, že vám bohatě postačí 6palcový displej s Full HD rozlišením, pod kterým běží osmijádrový procesor a doplňuje ho 6GB operační paměť RAM se 64GB interním úložištěm. Pověstnou třešinkou na dortu je operační systém Android v předinstalované verzi 8.1 Oreo.

Nicméně telefon složený z druhých příček si také nestojí vůbec špatně. Tomu odpovídá 5,5palcový displej s rozlišením FullHD+ a za ním následuje čtyřjádrový procesor, 4GB operační paměť RAM, 128GB úložiště pro uživatelská data či systém Android ve verzi 8.0. Nakonec je škoda, že pracovníci z AnTuTu nevydali větší množství informací, protože při samotném testování dokáží ještě rozeznat grafický čip a záznamové senzory.

 

Zdroj: weibo.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Jaroslav Otýpka

15. 9. 2018, 11:00

To už jsme číňani???

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim