reklama

Xiaomi Mi Band 3 – exkluzivní sleva na omezený počet kusů u GearBestu! sponzorovaný článek

Xiaomi Mi Band 3 – exkluzivní sleva na omezený počet kusů u GearBestu! [sponzorovaný článek]
2018-08-20T13:40:02+02:00
• 20. 8. 2018

V dnešní době je velkým trendem nemít jen chytrý mobilní telefon, ale nějaké to příslušenství jako jsou hodinky, náramky či jiné zařízení. Právě sportovní náramky jsou velice populární, jelikož každý chce mít statistiky svého pohybu, nebo chce být upozorněn na notifikace. Nyní nám eshop GearBest nabídl slevu na náramek Xiaomi Mi Band 3.

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3 se oproti předchozí verzi Mi Band 2 příliš neliší. Taktéž nabízí OLED displej, ten je však větší a má 0,78 palců, oproti předchozí verzi s 0,42 palci. Na náramku bude nyní možné přijímat notifikace z aplikací a hovory. Baterie s kapacitou 110 mAh by měla vydržet 20 dní. Samozřejmostí je měřič tepu a sportovní funkce pro měření vaší fyzické aktivity a spánku.

Zařízení je opět voděodolné a oproti předchozí verzi nabízí vyšší ochranu před vodou. U Mi Band 2 byla přítomna certifikace IP67, nyní je IP68 s možností ponoření do hloubky až 50 metrů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete si náramek zakoupit na eshopu GearBest. Nyní za zvýhodněnou cenu 25,99 dolarů (580 korun), stačí při nákupu zadat slevový kód: HKBAND. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově a množstevně omezená. Šanci na tuto skvělou cenu má pouze prvních 500 zákazníků!

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat