reklama

Test vodě odolnosti nového telefonu Ulefone Armor 5 Sponzorovaný článek

Test vodě odolnosti nového telefonu Ulefone Armor 5 [Sponzorovaný článek]
2018-08-16T15:15:47+02:00
• 16. 8. 2018
1

Čínská společnost Ulefone před nedávnem spustila předprodej svého nového telefonu Ulefone Armor 5. Vzhledem k počtu prodaných kusů se však společnost rozhodla hned po předprodeji dát telefon do další akce, a to za 189,9 dolarů (4 200 korun). Abyste si mohli udělat lepší obrázek o odolnosti tohoto telefonu, tak se můžete podívat na test ve videu níže.

Specifikace Ulefone Armor 5

Nový model od společnosti Ulefone byl již ukázán na barcelonském veletrhu MWC na konci letošního února. Teprve před nedávnem se však dostal na trh a byli odhaleny jeho finální parametry. Ulefone Armor 5 bude disponovat odolnou konstrukcí, která bude chráněna gumovými prvky. Armor 5 přijde s certifikací IP 68, bude tedy odolný proti prachu a vodě. Překvapující je dle snímků patrná přítomnost skleněných zad, která jsou celkem zajímavá, vzhledem k povaze zařízení.

Ulefone Armor 5

O výkon se u tohoto modelu bude starat procesor nižší střední třídy Helio P23. Co se týče operační paměti, tak výrobce zvolil RAM a velikosti 4 GB. Pro ukládání dat Armor 5 nabídne 64GB úložiště s možností rozšíření pomocí microSD karty až o 256 GB. Operační systém bude Android ve verzi 8.1 (Oreo). Fotoaparát je duální s 16 a 5 MPx. U přední kamerky se jedná o čip s rozlišením 13 Mpix. Displej se dočká 5,85″ a bude mít pro letošní rok typický notch. Baterie přijde s poměrně velikou kapacitou 5 000 mAh a podporou rychlého nabíjení.

Ulefone Armor 5

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

To nechceš ani zadarmo

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim