reklama

Stabilizátor SOOCOO Gimbal jen za 1 500 Kč sponzorovaný článek

Stabilizátor SOOCOO Gimbal jen za 1 500 Kč [sponzorovaný článek]
2018-08-17T08:25:32+02:00
• 17. 8. 2018

Společnost SOOCOO se vyznačuje především výrobou velmi kvalitních stabilizátorů. Model SOOCOO Gimbal od totožné společnosti vyniká skvěle vymyšlenou konstrukcí, která zajistí velmi stabilní obraz u vašeho mobilního zařízení. Portál TomTop.com nabízí SOOCOO Gimbal s 51% slevou.

Vysoká úroveň stabilizace za pár šupů

Vysokou úroveň stabilizace zajišťuje hlavně tříosá konstrukce s precizními motorky, které reagují téměř bez prodlevy. Celý gimbal lze pohodlně ovládat pomocí ovládacího kolečka. To získalo od minulého modelu na komfortu a citlivosti.

Výrobce u tohoto modelu mířil především na ovladatelnost a osvobození uživatele od nutnosti částečného ovládání na samotném telefonu. Ovládací prvky stabilizátoru jsou opravdu bohaté. Díky tomu nebudete muset kvůli nastavení snímků sahat na telefon, ale vše nastavíte pohodlně na samotném gimbalu. Ovládání ostření či zoom nejsou výjimkou.

SOOCOO Gimbal obsahuje také několik pokročilých funkcí. Mezi ně lze přiřadit timelapse či slow motion. Object tracking se zde nachází též a umožní automatické otáčení ramene za požadovaným objektem, ne pouze lidskou tváří.

SOOCOO Gimbal

Dvojité nabíjení zajišťuje tu nejdelší možnou délku provozu. Indikátor napájení informuje o zbývající baterii, která má obrovskou výdrž, čítající až 12 hodin! Dvojité nabíjení spočívá v možnosti nabití i vašeho zařízení přímo ze stabilizátoru. Samotné nabíjení gimbalu trvá tři hodiny.

Kompatibilita je také velice bohatá. Je možno připojit prakticky jakýkoliv chytrý mobilní telefon. Připojení příslušenství, jako je LED osvětlení či přídavné čočky, je též možné. V balení se nachází skvělá trojnožka pro stacionární záběry.

Obsah balení

  • Stabilizátor SOOCOO Gimbal
  • Kabel USB
  • Uživatelská příručka

Využijte této bezkonkurenční nabídky již nyní! SOOCOO Gimbal se slevou 51 % získáte jen na webu TomTop.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat