reklama

Skype brzy umožní reagovat na SMS zprávy přímo z počítače

Skype brzy umožní reagovat na SMS zprávy přímo z počítače
2018-08-20T20:00:25+02:00
• 20. 8. 2018

Zdroj: Skype

Od té doby, co téměř většina z nás pracuje na počítačích, musíme čas od času přestat reagovat na příchozí upozornění, které dostaneme na náš mobilní telefon. Jen díky tomu se dokážeme lépe soustředit na práci, jenž musíme dokončit rychle a kvalitně. 

Přecházení z jedné platformy na druhou nám zkrátka bere mnoho času. Největší problém je, že jakmile odpovíme na smartphonu na zprávu, většinou přejdeme do několika dalších aplikací, abychom zjistili, co je nového. A to je mimo jiné důvod, proč existuje hned celá řada mobilních aplikací také na desktopu – vše řešíme na jednom stroji, tedy počítači. Skvělým příkladem může posloužit WhatsApp, Facebook Messenger, LINE, KakaoTalk a další. 

Skype aneb spasitel Android uživatelů?

Ovšem pro ty, kteří skutečně potřebují odpovědět na SMS zprávu, neexistuje mnoho možností, jak tak učinit ze svého počítače. Tato situace se zřejmě brzy změní, neboť Microsoft chystá nové řešení. Dle dostupných informací redmondská společnost testuje novou funkci služby Skype, která by uživatelům umožnila reagovat na telefonní SMS zprávy, a to přímo z počítače. 

Microsoft toto testování také potvrdil na svém oficiálním Twitter účtu Skype Insider. Aplikace Skype ve své podstatě pouze kopíruje funkci SMS Connect. V tuto chvíli je aktualizace k dispozici pouze pro uživatele, kteří jsou registrováni v programu Skype Insider. Funkce by prozatím měla být k dispozici na operačním systému Android. Co se konkurenční platformy iOS týká, bohužel žádné podrobnější informace nemáme. 

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim