reklama

Microsoft vydal aplikaci Xbox Game Pass pro lepší správu vašich her

Microsoft vydal aplikaci Xbox Game Pass pro lepší správu vašich her
2018-08-25T13:59:04+02:00
• 25. 8. 2018

Pokud vlastníte Xbox, tak se vám bude hodit chystaná aplikace od Microsoftu, která byla představena v tomto týdnu na Gamescomu v Německu. Xbox Game Pass je využitelný pro všechny, kteří mají Xbox. Díky němu bude mít uživatel snazší správu her ve své knihovně.

Zatím v beta verzi

Microsoft svoji novou aplikaci pro mobilní systémy iOS a Android má zatím v beta testování. Na Play Store je již dostupná, na iOS si musíte podat žádost o vstup do Test Flight programu. Xbox Game Pass je poměrně nová služba, která za měsíční poplatek 9,99 amerických dolarů (nyní 221 Kč) umožní majitelům Xboxu hrát více než 100 her. Nemusí si je kupovat, všechny jsou k dispozici ke stažení a rovnou ke hraní, vždy ode dne, kdy jsou oficiálně vydány. Seznam her je každý měsíc pravidelně aktualizován a jsou v něm hry, které mají v obchodě vysoké hodnocení a zábavnost, spolu s tím jsou dodávány i novinky. Hry jsou též ze seznamu odebírány.

Xbox Game Pass

Z aplikace Xbox Game Pass si můžete spravovat aplikace, které máte nainstalované, můžete prohlížet hry v aktuálním seznamu či dokonce si na dálku spustit instalaci her, které si vyberete.

logo-app Xbox Game Pass (Beta) Zdarma ANDROID

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim