reklama

Lenovo X Plus jsou další chytré analogovo-digitální hodinky

Lenovo X Plus jsou další chytré analogovo-digitální hodinky
2018-08-02T13:58:19+02:00
• 2. 8. 2018

Po Lenovu 9 přichází na trh nové chytré hodinky od Lenova, tenkrát s názvem Lenovo X Plus Na začátku srpna bylo oznámeno, že prodejní cena bude 59 dolarů, v přepočtu necelých 1 300 Kč. U přeprodejců se spíše dočkáme ještě vyšší ceny. Hodiny opět nabídnou anlogové provedení, ale i tak budou chytré.

Chytrý analog s Bluetooth 5.0

Nové Lenovo X Plus jsou chytré hodinky, které kombinují analogové provedení ukazatele času a standardní digitální displej pro zobrazení aktuálních dat, jako je například aktuální nadmořská výška, baterie, datum, přesný čas v digitální podobě či srdeční tep. Hodinky půjdou spárovat s chytrým telefonem pomocí Bluetooth 5.0. Hodinky měří vaše kroky, spánek, uchozenou vzdálenost a spálené kalorie; to vše se následně ukáže v aplikaci na telefonu.

Lenovo X Plus mají malý displej OLED a celý ciferník má 1,5″. Baterie má kapacitu 600 mAh a vydrží 45 dní na jedno nabití. Jsou kompatibilní s iOS i s Androidem. Lenovo X Plus mají v sobě konstrukci od švýcarského výrobce hodinek Ronda. Pásek mají kovový tzv. milánského typu. Dokonce má tvrzené safírové sklo a je voděodolná do 80 metrů pod vodou. Lenovo X Plus mají dokonce měřič srdečního tepu, což dokáže lépe měřit kvalitu vašeho spánku a ráno vás dokážou i pomocí vibrace vzbudit. Lenovo X váží pouze 80g. Cena hodinek, které jsou do prodeje 2. srpna, byla stanovena na 1 300 Kč.

Zdroj: gizchina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat