reklama

Elegantní voděodolné chytré hodinky od Lenova, levněji to již nejde sponzorovaný článek

Elegantní voděodolné chytré hodinky od Lenova, levněji to již nejde [sponzorovaný článek]
2018-07-25T07:53:36+02:00
• 25. 7. 2018

Pokud toužíte po chytrých hodinkách, ale rozpočet vám nedovoluje utrácet za to nejlepší zboží na trhu, nemusíte se nutně koukat po produktech od neznámých čínských výrobců. Lenovo totiž nabízí zajímavý kompromis v podobě hodinek Lenovo Watch 9. Jde v podstatě o klasické analogové hodinky, které však disponují zajímavými funkcemi z chytrých hodinek.

Lenovo Watch 9

Na první pohled lze ocenit elegantní design, přičemž uživatelský komfort a požitek umocňuje i použití kvalitních materiálů. Výrobce zvolil broušený kov, prvotřídní krycí safírové sklo či kvalitní silikon pro náramky.

Hodinky samozřejmě ukazují čas, z chytrých funkcí pak lze zmínit například měření srdečního tepu a další srdeční aktivity, sledování spánkové aktivity a vyhodnocování jeho kvality. Dále je zde upozornění na příchozí volání či SMS a v neposlední řadě dokáží hodinky fungovat i jako budík.

Všechna naměřená data se synchronizují s telefonem, podporován je jak Android, tak iOS. Lenovo Watch 9 se připojují přes Bluetooth 5.0, což je nejnovější verze, a tak je zaručena široká podpora napříč moderními smartphony.

Hodinky jsou rovněž vodotěsné až do padesáti metrů. Není tedy problém se s nimi běžně sprchovat, nebo dokonce chodit do bazénu. Za toto vše přitom zaplatíte jen 26.99 dolarů, což je v přepočtu necelých 600 korun. Obchod GearBest kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. Zbývá jen něco málo přes 150 kusů a skladové zásoby pro velký zájem rychle mizí. Pokud vás hodinky zaujaly, kupovat můžete zde.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim