reklama

CoolPad představil Cool Play 7

CoolPad představil Cool Play 7
2018-08-03T08:29:11+02:00
• 3. 8. 2018

Téměř po roční odmlce přichází nová generace modelu Cool Play od společnosti Coolpad, která v portfoliu vystřídá původní 6. generaci. Zařízení neprošlo žádnou dramatickou změnou, i když případné majitele asi nejvíce nepotěší změna dodavatele čipové sady, kde o své místo přišlo hardwarové řešení Snapdragon od firmy Qualcomm.

Ne vždy změna k lepšímu

Přední část disponuje 5,85palcovým HD displej s poměrem stran 19:9 a populárním výřezem pro sluchátko. Poměr displeje ke konstrukci je v tomto případě 90 %. O výkon se stará osmijádrový procesor MT6750 od MediaTeku běžící pod taktovací frekvencí 1,5 GHz a 4GB operační paměť RAM. Velikosti interního úložiště budou na výběr ze dvou – 32 nebo 64 GB, přičemž nechybí podpora microSD karet.

Z obou stran nasadili odolné sklo s oleofobním vrstvou, které obepíná rámeček ze slitiny zinku. Zadní část byla vybavena dvěma 13megapixelovými snímači fotoaparátu, snímačem otisků prstů, přisvětlovací LED diodou a 2800mAh baterií. Přední 8megapixelový senzor podporuje odemykání telefonu přes obličej, kdy snímá až 5 bodů najednou. Výbavu uzavírá 3,5mm jack pro sluchátka, podpora LTE sítí či systém Android zcela překrytý vlastním rozhraním. Prodejní cena startuje od hranice 117 dolarů (tj. cca 2 560 Kč).

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim