reklama

Zprávy pro Android získávají tmavý vzhled

Zprávy pro Android získávají tmavý vzhled
2018-07-19T09:49:40+02:00
• 19. 7. 2018

Zprávy pro Android je zřejmě nejdůležitější komunikační aplikací pro Google, čemuž nasvědčuje i výrazná novinka v podobě Zpráv na webu. Nyní jsme se dočkali menší aktualizace této aplikace pro Android, která přináší grafickou změnu.

Tmavý vzhled

Vzhledem k tomu, že Android P získal možnost manuálního přepnutí vzhledu do tmavé podoby, nic nebrání tomu, aby se něco podobného nezačalo šířit napříč aplikacemi od tohoto giganta. Právě Zprávy pro Android ve verzi 3.4 získávají možnost manuálního přepnutí světlého rozhraní do tmavé podoby.

tmavý vzhled

Tato možnost není zcela nová, ale prozatím byla skryta a nebyla zcela dokončená. Nyní se zdá, že všechny právě jsou hotovy a hned v další aktualizaci byste měli mít k dispozici v menu pod třemi tečkami volbu na přepnutí vzhledu.

Zprávy pro Android získají lepší párování

V rámci zdrojového kódu aplikace Zprávy pro Android se podařilo objevit jednu novinku, která souvisí právě se zmíněným webovým klientem. Tentokrát by se měli těšit majitelé zařízení s ChromeOS, tedy Chromebooků. Zatímco standardní párování na běžném zařízení se spoléhá na skenování QR kódu, tak v tomto případě by se mohlo jednat o jednodušší možnost. Zatím ale nevíme, co vlastně čekat. Možná Google využije propojení ChromeOS se svými službami a na uživatele jen vyskočí hláška, jestli chce spárovat konkrétní své zařízení. Možná bude k dispozici i specifický klient pro ChromeOS.

logo-app Zprávy pro Android Google LLC Zdarma ANDROID

Zdroj: xda-developers.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat