reklama

YouTube nyní na uživatelích iOS testuje novou službu „Explore“

YouTube nyní na uživatelích iOS testuje novou službu „Explore“
2018-07-25T11:58:40+02:00
• 25. 7. 2018

YouTube před nedávnem čelil celkem velké kritice od komunity, jelikož vypouštěl nové experimenty bez většího vysvětlení, a to se příliš YouTube komunitě nelíbilo. Proto nyní testování nové funkce s označením „Explore“ nejdříve představil.

Co je Explore?

Asi každý uživatel YouTube si všiml, že dostává na hlavní straně doporučení, na co se má podívat nebo co by se mu mohlo líbit. Tento okruh je však většinou tvořen kanály, které jste již někdy viděli nebo je dokonce pravidelně sledujete. Další možností, jak narazit na nová videa, je odrážka „Trendy“. Zde však musí video docílit určitého počtu zhlédnutí za celkem krátký časový úsek. Nyní se však YouTube pustil do nové služby, která nese označení „Explore“.

Tato služba na základě vašeho posledního vyhledávání a množství informací o vás je schopna doporučit kanály nebo videa, která by vás mohla zajímat. Díky této službě byste mohli získat více videí, která by vás měla bavit. Samotný YouTube si od této služby slibuje také podporu menších kanálů, které by se nemusely rovnou dostat do trendů, ale nová služba by je mohla doporučit odpovídajícímu spektru diváků.

Služba je nyní v testování přibližně u 1 % uživatelů na platformě iOS. Pokud bude YouTube s výsledkem testu spokojený, tak byl měl v brzké době novou funkci zcela rozšířit. Pokud jste však nyní mezi vybranými lidmi na testování, tak jste si mohli všimnou, že ikona „Explore“ nahradila právě „Trendy“. YouTube slibuje, že „Trendy“ budou podkategorií právě nové funkce, takže se nemusíte bát, že by jste o tuto kategorii přišli.

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim