reklama

Xiaomi Mi Bunny Watch 3, nové chytré hodinky přímo pro děti

Xiaomi Mi Bunny Watch 3, nové chytré hodinky přímo pro děti
2018-07-25T09:31:33+02:00
• 25. 7. 2018

Čínský výrobce Xiaomi zhruba před dvěma měsíci představil aktualizované hodinky pod názvem Mi Bunny Children Phone 2c. Jak již název napovídá, jedná se o chytré hodinky určené výhradně dětem. Nyní se společnost rozhodla představit další model, a to Mi Bunny Children Watch 3 s rozšířenými funkcemi.

Novinka nese nejen nový název, ale také disponuje LTE modulem. V minulosti podobné dětské hodinky takový modul nenabízely. Lze tedy předpokládat, že jejich cena opět o něco málo klesne. Nicméně, nová generace hodinek se bude prodávat za 88 amerických dolarů, což je v přepočtu asi 1 939 Kč bez DPH při kurzu 22,04 Kč za jeden dolar. 

Xiaomi Mi Bunny Watch 3 a specifikace

Pojďme se ale společně podívat na konstrukci a celkový design. Nové hodinky disponují 1,41palcovým AMOLED displejem s rozlišením 320 x 360 pixelů. Zobrazovací panel je navíc chráněn 2,5D sklíčkem, díky čemuž by nemělo dojít k poškrábání. Další ochranu proti prasklinám a škrábancům zaručuje vrstva Corning Gorilla Glass 3. 

Mi Bunny Watch 3 (4G) podporuje certifikaci IPX7 zaručující vodotěsnost. Celý řemínek je vyroben z velmi příjemného materiálu, který není citlivý na pokožku. Výrobce do hodinek implementoval plnou podporu 4G sítě, což znamená, že uživatel může pomocí hodinek telefonovat či odesílat textové zprávy.

Mi Bunny Watch 3 (4G) mimo jiné disponuje 2megapixelovým HD fotoaparátem. Fotoaparát údajně dokáže identifikovat různé rostliny, což může být pro dítě dobrým pomocníkem, například při přírodovědě. Pokud uživatel hodinky spáruje s aplikací, může následně vidět jejich polohu v reálném čase – takovou funkci využijí hlavně rodiče, kteří budou přesně vědět, kde se jejich dítě nachází.

K dispozici je samozřejmě Wi-Fi připojení, GPS modil, gravitační senzor, EPO, HotStill, AGPS a tak dále. Hodinky budou v prodeji ve dvou variantách – modré a růžové. 

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim