reklama

Dodocool Mini – malĂ˝ pĹ™enosnĂ˝ repráček za 160 korun na e-shopu TomTop.com SponzorovanĂ˝ ÄŤlánek

Dodocool Mini – malĂ˝ pĹ™enosnĂ˝ repráček za 160 korun na e-shopu TomTop.com [SponzorovanĂ˝ ÄŤlánek]
2018-07-25T12:57:32+01:00
• 25. 7. 2018

Dneska je doba plná poslechu hudby – pĹ™ispÄ›li k tomu pĹ™edevším vÄ›tší moĹľnosti, jako jsou streamovacĂ­ sluĹľby, příkladem mĹŻĹľe bĂ˝t Spotify. NÄ›kdy jsou však zabudovanĂ© reproduktory ve smartphonech nedostaÄŤujĂ­cĂ­, a proto pro vás máme kompaktnĂ­ reproduktor Dodocool Mini za 160 korun.

Dodocool Mini

Repráček Dodocool disponuje interní baterií o kapacitě 300 mAh, díky čemuž dle výrobce nabídne až 4 hodiny čistého poslechu hudby. Pokud by vám však kapacita baterie nestačila, stačí reproduktor připojit třeba na powerbanku. K reproduktoru se připojíte jednoduše pomocí Bluetooth.

Poslech hudby však není jediná funkce tohoto zařízení. Díky mikrofonu můžete jednoduše využít reproduktor jako handsfree. To však není vše, výrobce na vrh zabudoval i takzvané selfie tlačítko, které spustí fotoaparát a pořídí snímek.

Největší předností je však konstrukční provedení, jelikož díky rozměrům můžete vzít reproduktor úplně všude. A díky váze pouhých 45 gramů jej ani v tašce nepoznáte.

Pokud vás tato nabídka zaujala, máte možnost si tento reproduktor zakoupit za exkluzivní cenu 7,39 dolarů (160 korun) na e-shopu tomtop.com Stačí při koupi zadat slevový kód JUDA8 a získáte tuto skvělou cenu. Ale neváhejte příliš dlouho, jelikož nabídka je časově omezená.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim