reklama

Xiaomi Mi Mix 3 se ukazuje na fotografiích

Xiaomi Mi Mix 3 se ukazuje na fotografiích
2018-10-25T08:09:20+02:00
• 8. 7. 2018

Na internet unikly první reálné fotografie chystaného Xiaomi Mi Mix 3. Řada Mix od Xiaomi je známá především svými tenkými rámečky, s prvním modelem prakticky Xiaomi odstartovalo tento, dnes již běžný, trend.

Ačkoliv máme k dispozici jen dva snímky, lze toho z nich poměrně dost vyčíst. Xiaomi pokročilo s bezrámečkovostí na další úroveň, telefon totiž nejen že nemá spodní okraj, ale nedisponuje ani výřezem na vrchní straně.

Kde je přední fotoaparát?

Telefonní reproduktor se podařilo vměstnat do úzkého prostoru nad displejem, senzory jsou patrně opět řešeny umístěním přímo pod zobrazovací panel. Důležitou otázkou je, kam zmizel přední fotoaparát. Nabízí se možnost, že Xiaomi implementovalo podobný vysouvací mechanismus, jako využívá Vivo NEX.

Jediné, co teoreticky zpochybňuje pravost fotografií, je systém MIUI 9. U nového modelu použití starší verze příliš smysl nedává. Je ale dost možné, že s touto verzi pracují jen předprodukční vzorky, což telefon na fotografii bezpochyby je. Nyní nezbývá než počkat, kdy se dočkáme dalších informací.

Dle dřívějších úniků se údajně můžeme těšit na prvotřídní výbavu v čele se Snapdragonem 845. Xiaomi Mi Mix 3 by rovněž mělo nabídnout duální fotoaparát či čtečku otisků integrovanou v displeji. To vše je však nutné brát zatím s velkou rezervou, jelikož se během dalšího vývoje může mnohé změnit.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat