reklama

WhatsApp připravuje novou funkci

WhatsApp připravuje novou funkci
2018-07-13T15:59:35+01:00
• 13. 7. 2018
4

Služba WhatsApp údajně připravuje zbrusu novou beta verzi pro operační systém Android. Je skvělé vědět, že společnost i nadále pracuje na nových funkcích – v tomto roce jsme se jich dočkali již nespočet. Nicméně, aplikace by prý brzy mohla nabídnout novou zkratku, která by byla implementována přímo v oznamovacím centru. Údajně se jedná o funkci „Označit jako přečtené“. Tato „fičura“ stále není k dispozici, neboť je ve fázi testování. 

WhatsApp a dvě nové funkce

Kdykoli nyní dostanete novou zprávu v rámci platformy WhatsApp, zobrazí se vám pouze zkratka pro „Odpověď“. WhatsApp však pracuje na zcela nové možnosti, která má být taktéž v oznamovacím centru. V praxi bude funkce fungovat velmi jednoduše. Jakmile dostanete zprávu, zobrazí se vám zkratka typu „Označit jako přečtené“. Jak již název zkratky napovídá, budete moci velmi rychle zprávu označit za přečtenou, a to přímo z vašeho oznamovacího centra. 

Nové tlačítko se tak připojí k aktuálnímu tlačítku „Odpověď“. Prozatím je funkce pouze ve fázi testování, proto se WhatsApp rozhodl zveřejnit beta verzi, aby zjistil, zda vše funguje jak má. Společnost WhatsApp dokonce plánuje implementovat ještě jedno tlačítko, díky kterému bude možné vypnout zvuk přímo z oznamovacího centra. 

V budoucnu tak de facto nebudete muset vůbec aplikaci otevírat, budete totiž moci na vše odpovídat skrze oznamovací centrum. Prozatím nemáme bližší informace o tom, kdy bychom se nových funkcí mohli dočkat. Jakmile samozřejmě zjistíme více, budeme vás o tom informovat, a to prostřednictvím článku na našem webu. 

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Karel Straka

13. 7. 2018, 23:01
Android aplikace

Chápu dobře, že v betě už to tlačítko má být? Já si ji teď nainstaloval a mám tam pouze odpovědět.

Přemysl Vaculík

VIP 14. 7. 2018, 8:02

Není to nutně podmínkou.

Dominik Bada

13. 7. 2018, 17:08
Android aplikace

Dobrý den, článek jako vždy dobrý, ale máte malou chybičku v nadpisu ;) (funkc-i)

Zdeněk Koutský

13. 7. 2018, 17:21

Dobrý den Dominiku,

děkuji mnohokrát za pochvalu. Chybičku jsem opravil :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim