reklama

TCL má v přípravě model T700X

TCL má v přípravě model T700X
2018-07-27T15:44:14+01:00
• 27. 7. 2018

Čínský telekomunikační a regulační úřad TENAA vydal potřebnou certifikaci modelu s označením T700X od společnosti TCL, která by jej mohla zanedlouho přinést spíše pod druhou vlastněnou značkou – Alcatel. Výrobce vsadil na velmi jednoduchou konstrukci s neobvyklým zpracováním a do ní nasadil podprůměrné specifikace. Základní výbava mu zajistí místo jen v nejnižších řadách mezi chytrými telefony.

Bez velkých očekávání

Vpředu naleznete 5,7palcový displej s rozlišením 1 440 x 720 a v populárním poměru stran 18:9. Vnitřní stránku zastoupí čtyřjádrový procesor od neznámého dodavatele taktovaný na frekvenci 1,5 GHz, 2GB operační paměť RAM nebo interní úložiště s kapacitou 16 GB. Podpora paměťových microSD karet není v současné době potvrzena. Aby mohla cenovka klesnout co nejníže, tak nemusíme vyhlížet snímač otisků prstů a ani přední kamerku.

Zadní část má disponovat 3 860mAh baterií a 8megapixelovým senzorem fotoaparátu bez přisvětlovací LED diody. Seznam specifikací uzavírá systém Android ve starší verzi 7.1 Nougat, rozměry 157,5 x 71 x 9 mm, udaná hmotnost 168 gramů a jedno barevné provedení – tmavě šedé. Konstrukci také zabírá základní tlačítko pro spuštění, kolébka hlasitosti či tradiční šuplík pro SIM kartu. Nakonec s největší pravděpodobností bude vyroben z jednolitého plastu.

Zdroj: shouji.tenaa.com.cn

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim