reklama

TCL má v přípravě model T700X

TCL má v přípravě model T700X
2018-07-27T15:44:14+01:00
• 27. 7. 2018

Čínský telekomunikační a regulační úřad TENAA vydal potřebnou certifikaci modelu s označením T700X od společnosti TCL, která by jej mohla zanedlouho přinést spíše pod druhou vlastněnou značkou – Alcatel. Výrobce vsadil na velmi jednoduchou konstrukci s neobvyklým zpracováním a do ní nasadil podprůměrné specifikace. Základní výbava mu zajistí místo jen v nejnižších řadách mezi chytrými telefony.

Bez velkých očekávání

Vpředu naleznete 5,7palcový displej s rozlišením 1 440 x 720 a v populárním poměru stran 18:9. Vnitřní stránku zastoupí čtyřjádrový procesor od neznámého dodavatele taktovaný na frekvenci 1,5 GHz, 2GB operační paměť RAM nebo interní úložiště s kapacitou 16 GB. Podpora paměťových microSD karet není v současné době potvrzena. Aby mohla cenovka klesnout co nejníže, tak nemusíme vyhlížet snímač otisků prstů a ani přední kamerku.

Zadní část má disponovat 3 860mAh baterií a 8megapixelovým senzorem fotoaparátu bez přisvětlovací LED diody. Seznam specifikací uzavírá systém Android ve starší verzi 7.1 Nougat, rozměry 157,5 x 71 x 9 mm, udaná hmotnost 168 gramů a jedno barevné provedení – tmavě šedé. Konstrukci také zabírá základní tlačítko pro spuštění, kolébka hlasitosti či tradiční šuplík pro SIM kartu. Nakonec s největší pravděpodobností bude vyroben z jednolitého plastu.

Zdroj: shouji.tenaa.com.cn

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim