reklama

Samsung W2019 je v přípravě

Samsung W2019 je v přípravě
2018-07-07T15:30:18+02:00
• 7. 7. 2018

Model W2018 od společnosti Samsung z prosince loňského roku zanedlouho v nabídce vystřídá jeho nástupce, o kterém se začíná pomalu v kuloárech proslýchat. S největší pravděpodobností bude oficiální prodej stále omezen na asijské trhy. Telefon s véčkovou konstrukcí či nadstandardní výbavou by však mohl mít značný úspěch i v našich končinách. Chystané zařízení nese označení Samsung W2019 a vyvíjí se pod názvem Project Lykan.

Véčko s aktuálními trendy

Zatímco poslední zástupce W2018 byl v podstatě směsí specifikací z Galaxy S8 a Galaxy Note 8, tak novinka vzejde z již dostupného Galaxy S9 a blížícího se Galaxy Note 9. Podle nejnovějších zpráv hlavní fotoaparát získá rovnou dva senzory s neupřesněnými rozlišeními. Nemusíme zanevřít ani nad možností minimální tloušťky rámečků kolem celého displeje. Dále se nabízí osmijádrový procesor Snapdragon 845 od Qualcommu nebo minimálně 6GB operační paměť.

Z předchůdce může převzít 64GB úložiště pro uživatelská data, speciální tlačítko vyhrazené pro virtuální asistentu Bixby, port USB typu C a nejnovější verzi softwarové rozhraní Experience ve verzi 9.2 vycházející z Androidu 8.0 Oreo. Datum uvedení na trh v tuto chvíli neznáme, ale jihokorejský výrobce jej asi bude tradičně směřovat ke konci roku. Nakonec cenovka zřejmě překoná hranici 2 500 dolarů (tj. cca 55 260 Kč).

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim