reklama

Samsung uvádí model Galaxy On6

Samsung uvádí model Galaxy On6
2018-07-06T01:39:48+02:00
• 7. 7. 2018

Společnost Samsung do svého portfolia zařazuje čerstvou novinku v podobě Galaxy On6, která ovšem bude oficiálně dostupná pouze na vybraných trzích. Telefon ve srovnání s konkurencí nenabídne nic nadstandardního a spíše se stane jen dalším zástupcem do širokého počtu zařízení. Jihokorejský výrobce spouští prodej nyní se začátkem letních prázdnin, přičemž ani samotná cenovka není žádným lákadlem.

Nuda a šeď

Přední panel disponuje 5,6palcovým sAMOLED Infinity displejem s rozlišením 1 480 x 720 pixelů, 8megapixelovou kamerkou a jednou LED diodou na přisvětlení snímků. Hardwarovou stránku zastupuje osmijádrový procesor Exynos 7870 z vlastní dílny běžící pod taktovací frekvencí 1,6 GHz a operační paměť RAM o velikosti 4 GB. Interní paměť v základu pojme 64 GB uživatelských dat s tím, že nechybí podpora paměťových microSD karet.

V zadní častí naleznete 13megapixelový senzor fotoaparátu, LED blesk, snímač otisků prstů nebo baterii s kapacitou 3 000 mAh. Softwarová výbava může počítat s Androidem 8.0 Oreo, ale překrytým vlastní nadstavbou. Mezi ostatní prvky výbavy patří například funkce dual-SIM, 3,5mm jack pro sluchátka, FM rádio a podpora sítí 4. generace včetně VoLTE. Prodejní cena v přepočtu vychází na 4 738 Kč a barevná provedení budou dvě – černé či modré.

Zdroj: flipkart.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim