reklama

Samsung a edice Android Go – hrátky s neúspěchem

Samsung a edice Android Go – hrátky s neúspěchem
2018-07-06T17:00:21+01:00
• 6. 7. 2018

Již delší dobu se proslýchá, že společnost Samsung přinese vlastního zástupce do programu Android Go a dnes přichází zásadní obsáhlá informace, která utne veškeré dosavadní naděje. Pokud si vzpomínáte na rok 2014, kdy Nokia v rukou Microsoftu přinesla očekávaný model X se systémem Android, tak jihokorejský výrobce s největší pravděpodobností chystá obdobný experiment. Zahraniční server Sammobile.com získal exkluzivní fotografie přístroje hovořící za vše.

Jen s příchutí Orea

Zveřejněné snímky odhalují telefon s oficiálními aplikacemi z dílny Googlu, ale navíc doplněné o prvky známé z prostředí Experience UX od Samsungu. Zatímco dosavadní zástupci s Android Go zcela spoléhají na obsah od Googlu, tak společnost Samsung si postavila hlavu a doplnila jej například o svůj Smart Manager. Novinka dorazí asi pod názvem Galaxy J2 Core, ovšem už ne v podobě jako při podpoře programu Google Play Edition.

Dále za povšimnutí stojí ještě softwarové klávesy na displeji, které ustoupí fyzickému tlačítku a z obou stran kapacitním klávesám. Verze sytému Android by měla být 8.1 Oreo, což je zároveň minimální hranice pro zařízení ze série Android Go. V tomto případě datum úrovně bezpečnostní opravy odpovídá 5. prosinci 2017, i když při oficiálním představení dojde v aktuální verzi. Nakonec telefon momentálně prochází fází testování po celém světě, takže odhalení lze odhadovat v řádech několika desítek týdnů.

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim