reklama

Samsung a edice Android Go – hrátky s neúspěchem

Samsung a edice Android Go – hrátky s neúspěchem
2018-07-06T17:00:21+02:00
• 6. 7. 2018

Již delší dobu se proslýchá, že společnost Samsung přinese vlastního zástupce do programu Android Go a dnes přichází zásadní obsáhlá informace, která utne veškeré dosavadní naděje. Pokud si vzpomínáte na rok 2014, kdy Nokia v rukou Microsoftu přinesla očekávaný model X se systémem Android, tak jihokorejský výrobce s největší pravděpodobností chystá obdobný experiment. Zahraniční server Sammobile.com získal exkluzivní fotografie přístroje hovořící za vše.

Jen s příchutí Orea

Zveřejněné snímky odhalují telefon s oficiálními aplikacemi z dílny Googlu, ale navíc doplněné o prvky známé z prostředí Experience UX od Samsungu. Zatímco dosavadní zástupci s Android Go zcela spoléhají na obsah od Googlu, tak společnost Samsung si postavila hlavu a doplnila jej například o svůj Smart Manager. Novinka dorazí asi pod názvem Galaxy J2 Core, ovšem už ne v podobě jako při podpoře programu Google Play Edition.

Dále za povšimnutí stojí ještě softwarové klávesy na displeji, které ustoupí fyzickému tlačítku a z obou stran kapacitním klávesám. Verze sytému Android by měla být 8.1 Oreo, což je zároveň minimální hranice pro zařízení ze série Android Go. V tomto případě datum úrovně bezpečnostní opravy odpovídá 5. prosinci 2017, i když při oficiálním představení dojde v aktuální verzi. Nakonec telefon momentálně prochází fází testování po celém světě, takže odhalení lze odhadovat v řádech několika desítek týdnů.

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim