reklama

Oppo A5 – dvojitý fotoaparát pro střední třídu

Oppo A5 – dvojitý fotoaparát pro střední třídu
2018-07-05T06:33:46+01:00
• 6. 7. 2018

Doposud nepodložené spekulace kolem modelu s označením A5 od společnosti Oppo nyní potvrzuje nejnovější zápis u čínského telekomunikačního úřadu TENAA. Zařízení bylo úředníky zapsáno do veřejně přístupné databáze. To znamená, že máme plně k dispozici, jak stručný seznam specifikací, tak i tradiční fotografie. Čínský výrobce by mohl využít designového zpracování z nedávno uvedeného telefonu pod značkou Realme.

Konečná cena rozhodne

Všechny indicie vedou k výsledku, který přinese cenově dostupnou novinku. Její přední část získá 6,2palcový displej s rozlišením 1 520 x 720 pixelů a výřez pro mikrofon s 8megapixelovou kamerkou. Uvnitř vyplní prostor osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 450 (1,8 GHz) nebo 64GB interní úložiště. Každopádně na výběr bude operační paměť RAM o velikosti 3 GB/4 GB.

Záda ponesou dva senzory fotoaparátu ve složení 13megapixelů + 2 megapixely a baterie s kapacitou 4 100 mAh, která by se měla postarat o vynikající výdrž. Nicméně aby firma Oppo snížila výrobní náklady, tak musela odstoupit od nasazení snímače otisků prstů. Prodejní cena není v současné době známa, ale když budeme vycházet z ceny okolo 275 euro za Oppo A3, tak Oppo A5 může lehce přesahovat hranici 300 euro (tj. cca 7 837 Kč).

Zdroj: tech.sina.com.cn

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim