reklama

Nová verze Youtube přináší další doporučená videa

Nová verze Youtube přináší další doporučená videa
2018-07-24T08:29:20+02:00
• 24. 7. 2018

Přišlo vám, že vám Youtube nabízí málo videí, na které byste mohli koukat? Museli jste se pracně prohrabávat obrovským seznamem doporučených videí, a přesto jste nenašli, co jste hledali? Pak vás jistě potěší Youtube svou nedávnou aktualizací. Nová verze totiž přináší kromě normálních doporučených videí ještě další, doslova „další doporučená videa“.

Není jich nějak moc?

Youtube se nebojí do své aplikace přidávat další a další funkce a vylepšení. Teď tu máme ale něco, co pravděpodobně už nikdo nečekal, a možná ani nikdo nechtěl. Aplikace totiž pod svým dlouhosáhlým seznamem videí, která by uživatele mohla zajímat na základě videí, nabízí další „doporučená“ videa. Konkrétně 4. Tyto videa ale nemají moc společného s normálními videi, která uživatel sleduje nebo sledoval. Jsou pouze doporučena na základě témat, o které uživatel projevil zájem.

Jedná se v podstatě o miniaturní verzi domovské sekce. Tato doporučená videa ale už ztrácí na efektivitě. Je totiž rychlejší jít na domovskou stránku a projít si je, než scrollovat až úplně dolů ke komentářům, nad kterými se tato videa nachází. Už jen počet videí, které se zobrazují a musí se přes ně scrollovat, než se uživatel dostane ke komentářům, začal některé uživatele doslova otravovat. A pokud si myslíte, že to nemůže být tak hrozné, přesvědčte se sami:

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Tomáš Hubka

Student IT, notorický hráč her jak na počítači tak na mobilu, nadšenec do mobilních aplikací a fanoušek seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim