reklama

Moto C2 s Android Go získal další potřebnou certifikaci, známe specifikace

Moto C2 s Android Go získal další potřebnou certifikaci, známe specifikace
2018-07-27T11:35:58+01:00
• 27. 7. 2018

Poslední spekulace již potvrdily, že společnost Motorola zařadí model One Power do programu Android One, ale podle nejnovějších informací je v přípravě i zástupce do série Android Go. Chystaný telefon začíná sbírat potřebné certifikace, díky kterým máme k dispozici také první specifikace. Každopádně výbava nebude vybočovat ze zajetých kolejí, takže půjde jen o základní zařízení s velmi podprůměrnými prvky.

Moto C2 a Moto C2 Plus jsou nově certifikované modely u brazilské společnosti ANATEL. Motorola má na území Brazílie velmi silnou popularitu, už jenom z toho důvodu, že zde má umístěnou svou továrnu. 

Moto C2 a bližší hardwarové specifikace

Dle nejnovějších informací získal model s označením Moto C2 certifikace i pro prodej v Evropě, Asii a Spojených státech. Konstrukce nového telefonu má činit 147,9 x 71,2 mm. To by zhruba mohlo odpovídat displeji s úhlopříčkou v rozmezí 5 až 5,2 palce. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se údajně pak postará operační paměť s kapacitou 1 GB. Vnitřní úložiště pak bude činit 16 GB. 

Dále nová certifikace odhalila podporu sítí 4. generace či baterii o velikosti 2 120 mAh. Navíc by se mohlo jednat i o model s duální SIM kartou, ovšem tato informace není potvrzena. Bohužel se zde nedočkáme technologie NFC.

Moto C2 bude působit v kategorii Android Go, proto také nabídne specifikace, jaké nabídne. Ve skutečnosti ale novinka působí jako verze, nebo spíše kopie telefonu Moto E5 Play Go. Tak či onak stále nevíme, kdy konkrétně se těchto nových telefonů dočkáme. Dle certifikací snad brzy. Jakmile zjistíme více informací, budeme vás o tom samozřejmě informovat, a to prostřednictvím článku na našem webu.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim