reklama

LG V40 – začínají se objevovat spekulace

LG V40 – začínají se objevovat spekulace
2018-07-21T08:44:16+00:00
• 21. 7. 2018
Thumbnail1

Společnost LG v letošním roce skutečně představí čtvrtou vlajkovou loď. V tomto roce jsme se dočkali představení modelu V30S, G7 a V35 ThinQ. Čtvrtým v pořadí se má stát model V40. Potvrdila to mimo jiné korejská média, která dokonce zveřejnila i bližší specifikace telefonu. 

Údajně bychom se telefonu mohli dočkat již ve druhé polovině září tohoto roku. Jedná se poměrně o zajímavý krok, neboť si LG udrží jakousi vzdálenost od Galaxy Note 9. K představení modelu LG V40 dojde na výstavě IFA. 

LG si dokonce udrží odstup i od konkurenčního Applu, jenž má své vlajkové lodě představit začátkem září. Hlavním důvodem, proč si LG drží odstup od obou společností, je, že chce upoutat pozornost médií. Jde o velmi chytrý marketingový krok, uvidíme ale, jak vše bude probíhat v praxi. 

LG V40 nabídne skvělé specifikace

Ovšem společnost LG si může dovolit svou vlajkovou loď V40 představit kdykoliv, neboť nabídne opravdu luxusní hardwarové specifikace – pozornost médií rozhodně upoutá. Korejská média uvedla, že model V40 na zadní straně nabídne hned trojici fotoaparátů – 20 Mpx, 16 Mpx, 13 Mpx. V době, kdy dojde k představení, by se mohlo jednat o vůbec jediný chytrý telefon, jenž nabídne super širokoúhlé a super telefotografické objektivy. V praxi to znamená, že bychom se mohli dočkat až 3x optického zoomu. 

Na přední straně telefonu pak najdeme dvojici fotoaparátů, které budou sloužit pro 3D skenování obličeje, tak jako na iPhonu X, Oppo Find X a Xiaomi Mi 8. Ještě zajímavější specifikací je samotný OLED displej. Ten by měl údajně pokrýt až 90 % přední plochy, tudíž lze očekávat minimální rámečky kolem displeje. Navíc se zde bude nacházet výřez v displeji. Na druhou stranu by telefon měl být velmi kompaktní, takže se bude velmi pohodlně ovládat.

Více informací prozatím nemáme. Jakmile zjistíme více, budeme vás o tom samozřejmě informovat prostřednictvím článku na našem webu.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

CMO Gentlecodes, student informačních technologií, velký milovník a zároveň kritik Applu.

Komentáře

Výřez v displeji… :-|

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit